• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy jest coś może takiego

Kobieta

Magdaa96

Cichy Podglądacz
Może trochę dziwne pytanie . Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi , albo nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi czy jest może coś takiego co rozszerzy odbycik. Ponieważ mam duże problemy z tym i czy może coś będzie działać ?. Pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni 😘
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Może trochę dziwne pytanie . Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi , albo nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi czy jest może coś takiego co rozszerzy odbycik. Ponieważ mam duże problemy z tym i czy może coś będzie działać ?. Pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni 😘
Musisz więcej ćwiczyć rozciąganie dupci 😊😊
 

Lukas1994

Podrywacz
Może trochę dziwne pytanie . Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi , albo nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi czy jest może coś takiego co rozszerzy odbycik. Ponieważ mam duże problemy z tym i czy może coś będzie działać ?. Pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni 😘
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Może trochę dziwne pytanie . Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi , albo nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi czy jest może coś takiego co rozszerzy odbycik. Ponieważ mam duże problemy z tym i czy może coś będzie działać ?. Pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni 😘
To zależy na ile chcesz ten odbycik rozszerzyć 😉
 
Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Może trochę dziwne pytanie . Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi , albo nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi czy jest może coś takiego co rozszerzy odbycik. Ponieważ mam duże problemy z tym i czy może coś będzie działać ?. Pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni 😘
Już sensowna i merytoryczna odpowiedź była, więc odpowiem mniej merytorycznie - ja chętnie go pomogę rozszerzyć;)
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Może trochę dziwne pytanie . Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi , albo nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi czy jest może coś takiego co rozszerzy odbycik. Ponieważ mam duże problemy z tym i czy może coś będzie działać ?. Pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni 😘
Nie piszesz, czy masz problem z sexem analnym, czy nie masz wystarczająco dużej dziurki na penisa czy tez chcesz po prostu zmieścić tam naprawdę duże przedmioty.
W pierwszych przypadkach wystarczy maksymalne rozluźnienie, długa gra wstępna z koreczkami lub dildami różnych rozmiarów, od małych do coraz to większych. Do tego dużo czułości i zero pośpiechu. Po takiej rozgrzewce można naprawdę wiele.
Przećwiczyłem to z moja partnerką, która miała duże lęki przed seksem analnym i mocno się przed nim wzbraniała. Zadziałało;)
A jeżeli chcesz po prostu bawić się dużymi dildami czy innymi przedmiotami to masz tutaj fajny poradnik:
https://www.healthline.com/health/healthy-sex/how-to-stretch-anus#aftercare-and-cleanup
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Do rozciągnięcia odbytu jest wiele "zabawek i przyrządów" począwszy od warzyw jak bakłażany czy ogórki poprzez sztuczne kutasy, korki analne ma przyrządach metalowych jak wzierniki odbytnicze czy gruszki. W czasie przyuczania nie do zawodu odbyt i pochwę miałam rozciąganą metalowymi przyrządami, które po włożeniu macocha a potem Pani kręcąc taką śrubą roztwierała coraz bardziej a ja krzyczałam. Musiałam nadziewać się na pionowe dilda coraz większych rozmiarów. Potem już samo poszło. Najważniejsze to wytrwale ćwiczyć. "ĆWICZENIE CZYNI MISTRZA"
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Może trochę dziwne pytanie . Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi , albo nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi czy jest może coś takiego co rozszerzy odbycik. Ponieważ mam duże problemy z tym i czy może coś będzie działać ?. Pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni 😘
Są takie zabawki, ale spróbuj najpierw by facet wylizał Ci odbyt, później wsynał w niego język i nim Cie pieprzył, a jak już będziesz mocno podniecona i rozluźniona, dopiero wtedy wsunie Ci kutasa. I oczywiscie jakieś dildo w cipke. Odlot!
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Dobry ślusarz w godzinkę ogarnie :p Zdjęcie nie moje, żeby nie było...
preview.jpg
 
Mężczyzna

ParkaK30/M35Gd

Cichy Podglądacz
Może trochę dziwne pytanie . Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi , albo nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi czy jest może coś takiego co rozszerzy odbycik. Ponieważ mam duże problemy z tym i czy może coś będzie działać ?. Pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni 😘
Mojej kobiecie bardzo pomógł koteczek analny👌 I bardzo jej się gadżet podoba. Właśnie zwiększamy kaliber😈
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Ja na co dzień chodzę z korkiem w odbycie. Takim pompowanym. Po tylu latach pracy jako prostytutka mój odbyt już nie trzyma.
 
Mężczyzna

Krzy

Cichy Podglądacz
Po co sobie doooopy rozwalacie tak mocno? Ja mam korek 4,5 dildo 6,5 które mnie rozwala, ale więcej niechce bo chce czuć ten ból jak wchodzi, nie będę na starość chodził w pampersie 😉
 
Mężczyzna

highboots

Cichy Podglądacz
Ale używanie dużych zabawek wciąga. Jak coś zmieścisz z duzym trudem raz to potem chcesz próbowac czegoś większego.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry