• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miłość złamała mi serce

Status
Zamknięty.

Manveru

Podrywacz
Włochaty, weź poprawkę na to, że każdy w innym wieku zaczyna się bawić klockami z logiem "miłość". Problem dziecinny dla Ciebie, dla kogoś innego jest poważny - i odwrotnie.
 

kudlaty xD

Cichy Podglądacz
mi nie chodzi o sam problem, sam mam 19 lat i niedawno spotkalem swoja pierwsza milosc... co prawda nieudana ale nic. tak czy inaczej chodzi mi o same naswietlenie tego problemu, jesli ktos ma te 18 lat inaczej podchodzi do tego wszystkiego, samo podejscie do sprawy, sposob pisania postow, daje mi do myslenia kto to pisze... dziewczyna na moje oko najpierw pisze pozniej sie zastanawia... jak to dobrze wyszczegolnil SnOOk3r... ja bym radzil najpierw zastanowic sie samemu nad 'problemem' odczekac kilka dni na rozwiniecie sie sytuacji a dopiero potem napisanie na forum... do autorki topicu: nie mam nic do Ciebie, jednak najpierw sproboj sama sie zastanowic :>

pzdr.
 

anastazja_031989

Cichy Podglądacz
miłość złamała mi serce

jak na razie sytuacja już sie rozwija... mianowicie jak będzie ładna pogoda w niedziele to sie z nim spotkam i jeśli znów czegoś nie nawale to będzie dobrze...
 

anastazja_031989

Cichy Podglądacz
miłość złamała mi serce

mam problem... nie wiem czy go zaprosić na połowinki bo nie jestem pewna czy się zgodzi a poza tym on kilkanaście kilometrów ode mnie mieszka... a drugi problem jest taki że jeszcze nic sobie nie wyjaśniliśmy...
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry