• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miłość złamała mi serce

Status
Zamknięty.

anastazja_031989

Cichy Podglądacz
miłość złamała mi serce

a skąd wiecie ze mi życie nie dało porządnego kopa?? aprilmoon zgadzam się z tobą ale wy mi wmawiacie ze to nie może być miłość a ja wiem swoje... Manveru mi samej się to nie podoba ale innego wyjścia nie mam żeby się z nim kontaktować przez jego siostrę... a poza tym ona jest moim sprzymierzeńcem...
 

SnOOk3r

Nowicjusz
Re: miłość złamała mi serce

anastazja_031989 napisał:
zmieniłam nawet przez niego numer ale chyba i tak go dostanie od swojej siostry która jest raczej po mojej stronie... a jeszcze ma druga siostrę z którą bardzo często sie widuje jak jestem u swojej rodziny i ona chyba o tym wszystkim wie... ale mniejsza z tym... jednak to nie jest zauroczenia a miłość nie odwzajemniona...


anastazja_031989 napisał:
aprilmoon bardzo śmieszne... ja się nie użalam po prostu zgłosiłam się tu po poradę... jedyny kontakt z nim to były smsy lub dzwonienie do siebie... a poza tym on niema ani internetu ani telefonu stacjonarnego.... wiem tylko ze mieszka kilka kilometrów od mojej miejscowości a dokładnie gdzie mieszka to nie wiem... więc mam zerowy kontakt z nim...


ehh znowu rozne wersie... wezcie zamknijcie ten temat bo to parodia a nie

sory autorko ale pierniczysz jak opentana...

kup se psa i bedzie milosc (nie zostawi cie itp)

sorki za taki ton ale juz niemam sily czytac

pozdrawiam

EDIT : Przepraszam ale nie moge sie powstrzymac

ty ale ja nic nie powiedziałam ze to jest prawdziwa miłość... powiem ci tak to dlaczego ja ciągle o nim myślę gdy nigdy tego nie miałam nawet gdy miałam zauroczenia... to jest pierwszy facet który spojrzał na mnie jak na kobietę która mu sie podoba a nie tak jak na kumpele...


a skąd wiecie ze mi życie nie dało porządnego kopa?? aprilmoon zgadzam się z tobą ale wy mi wmawiacie ze to nie może być miłość a ja wiem swoje... Manveru mi samej się to nie podoba ale innego wyjścia nie mam żeby się z nim kontaktować przez jego siostrę... a poza tym ona jest moim sprzymierzeńcem...


kolezanko dobbra rada

nie kupuj jednak tego psa bo i on zdechnie przy takiej pani (zameczyla bys go)

teraz posłuchaj uwaznie !!!

Stan na jednym koncu swojego pokoju... !!

wez duzy rozped (w miedzy czasie uchyl głowe)

i z całym impetem udez w sciane
 

Manveru

Podrywacz
Nie widziałem Cię jeszcze, także nie mogę powiedzieć, czy Cię kocham. Wyślij fotkę, to pogadamy :)

@Sn00k3r - dobre. Tylko jeszcze upomnij ją, żeby nie zakładała kasku.
 

anastazja_031989

Cichy Podglądacz
miłość złamała mi serce

powiem wam tylko to ze teraz żałuje że tu napisałam i teraz już ostatni raz pisze... psa to już mam który jest u mnie już jakieś 10 lat... a tak w ogóle to mi juz z tym chłopakiem sie pomału układa... więc można zamykać już ten temat...
 

Manveru

Podrywacz
A widzisz - tu wylałaś swoje smutki i żale, więc udało Ci się w życiu. Przy okazji poznałaś kilka bardziej i mniej osobliwych osobistości. Nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny i skutku.
 

Manveru

Podrywacz
Cóż za troska, niemal ojcowska...

Ale fakt, napisz jak się wiedzie. A nóż widelec coś Ci pomogliśmy, chociaż jeszcze tego nie wiesz.
 

anastazja_031989

Cichy Podglądacz
miłość złamała mi serce

dziękuje za troskę ale wy bardziej mnie krytykowaliście w moim zachowaniu a poza tym nie kłamałam... a z tym chłopakiem to nic nie wiadomo bo jak na razie nie ma jeszcze związku bo dopiero mamy sie spotkać i pogadać w cztery oczy... wczoraj go widziałam przez chwile i ma mi dać znać jak będzie u mnie w mieście to dopiero sobie pogadamy... ale ja twierdze ze już nam sie pomału układa :p :p :p
 

anastazja_031989

Cichy Podglądacz
miłość złamała mi serce

ja z nim jeszcze w cztery oczy o tym nie gadałam dopiero mam z nim pogadać o tym co do siebie czujemy bo jak sie widzieliśmy to po pierwsze nie byliśmy sami a po drugie śpieszyliśmy sie oboje i widzieliśmy sie chwile...
 

anastazja_031989

Cichy Podglądacz
miłość złamała mi serce

zepsułam to chyba... zadzwoniłam wczoraj do niego to normalnie ze sobą gadaliśmy i chyba musiałam to za bardzo chlapnąć... dziś jak do niego zadzwoniłam to jakoś oschle ze mną gadał...
 

kudlaty xD

Cichy Podglądacz
myslalem ze koncowka nicka to data urodzenia - miesiac dzien rok. ale... widzac jakie masz problemy... oraz ze piszesz o kazdym szczegole na forum... uwazam ze masz ok 14 lat... zgadza sie? :>
 

anastazja_031989

Cichy Podglądacz
miłość złamała mi serce

jak chcesz wiedzieć to końcówka mojego nicku to data moich urodzin ale tylko miesiąc i rok... i dla twojej wiadomości to mam 18 lat...
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry