• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męskie stringi

michalaniol

Cichy Podglądacz
od dwóch lat opalam się na plaży w stringach, chodzę w pobliże plaż nudystów i rozkładam się na pograniczu, żeby golasy nie czuły tekstylnego i żeby nie paradować tyłkiem na normalnej plaży między rodzinami. Jak się coś zaczyna czasem dziać to je ściągam i bawię się z golasami ;)

Pamiętam w zeszłym roku, szok kiedy położyłem się obok mamy i córki, ktore też opalały się w strinagch ;D D dziewczyny co chwila spoglądały na pośladki...
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
od dwóch lat opalam się na plaży w stringach, chodzę w pobliże plaż nudystów i rozkładam się na pograniczu, żeby golasy nie czuły tekstylnego i żeby nie paradować tyłkiem na normalnej plaży między rodzinami. Jak się coś zaczyna czasem dziać to je ściągam i bawię się z golasami ;)

Pamiętam w zeszłym roku, szok kiedy położyłem się obok mamy i córki, ktore też opalały się w strinagch ;D D dziewczyny co chwila spoglądały na pośladki...
Aco sie zaczyna dziać,że sciagasz stringi na plaży:unsure:
 
Kobieta

Xandream

Seks Praktykant
2.png
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
No nie, męskie stringi nigdy mnie nie kręciły. Nawet na własnym partnerze, który raz przegrał ze mną zakład i musiał je nosić cały dzień. W sumie żałowałam wtedy, że to ja wygrałam.
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Seks Praktykant
No nie, nie róbcie z nas pederastów.
Totalnie nie, kojarzy mi się to od razu z gejozą jakąś, zniewieścieniem, albo przesadnym uwielbieniem siebie ;)
Stringi tylko na ładnym kobiecym tyłku...
Ale to tylko moje subiektywne odczucia...
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
No nie, nie róbcie z nas pederastów.
Totalnie nie, kojarzy mi się to od razu z gejozą jakąś, zniewieścieniem, albo przesadnym uwielbieniem siebie ;)
Stringi tylko na ładnym kobiecym tyłku...
Ale to tylko moje subiektywne odczucia...
Troche ofensywne stwierdzenie, zwłaszcza, że na tym forum jest trochę osób, o różnych pociągach seksualnych.

Co do samego tematu, to się zgadzam. Stringi u mężczyzn, w ogóle mi się nie widzą.
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Seks Praktykant
Troche ofensywne stwierdzenie, zwłaszcza, że na tym forum jest trochę osób, o różnych pociągach seksualnych.

Co do samego tematu, to się zgadzam. Stringi u mężczyzn, w ogóle mi się nie widzą.
I ja ich szanuję. Ludzi o innych poglądach oczywiście, czy tam pociągach ;)
Jednak to nie zmienia sytuacji i tak mi się takie gacie u faceta kojarzą... może i błędnie, ale tak mam...
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
I jak ich szanuję. Ludzi o innych poglądach oczywiście, czy tam pociągach ;)
Jednak to nie zmienia sytuacji i tak mi się takie gacie u faceta kojarzą... może i błędnie, ale tak mam...
Tu nie chodzi o Twoje poglądy, każdy ma jakieś, lecz na tym forum raczej nie powinno się tak wypowiadać o innych. Niektóre opinie, czy poglądy warto zachować czasem dla siebie. Zwłaszcze, że jest to forum publiczne ;)

E: Wymuszone przeprosiny, to nie przeprosiny ;)
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Seks Praktykant
Tu nie chodzi o Twoje poglądy, każdy ma jakieś, lecz na tym forum raczej nie powinno się tak wypowiadać o innych. Niektóre opinie, czy poglądy warto zachować czasem dla siebie. Zwłaszcze, że jest to forum publiczne ;)

E: Wymuszone przeprosiny, to nie przeprosiny ;)
Zatem bezpiecznie. Nie lubię nosić stringów :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry