• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męskie stringi

Mężczyzna

Image

Erotoman
Bo w istocie było inaczej. Upierałaś się przy tych męskich, ale stwierdziłem kategorycznie, że nawet dla żartów profanować takiej pupy nie dam, i założyłaś na nią te, w których czujesz się najlepiej :)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Mam parę i zakładam je do masażu żonki. Jak to ona stwierdziła - bez nie jest profesjonalnie a w zwykłych majtasach jakoś nie teges. Kupiłem stringi z jakiegoś śliskiego materiału, jej pasuje a mi w dupę sznurek włazi. No ale profesjonalizm przede wszystkim 🤣
Od jakiegoś czasu nie noszę żadnej bielizny, przetestowałem slipy, bokserki i stringi - najlepiej mi bez niczego. Żona nie komentuje, muszę jedynie częściej prac spodnie czy spodenki - względy higieniczne.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Bo w istocie było inaczej. Upierałaś się przy tych męskich, ale stwierdziłem kategorycznie, że nawet dla żartów profanować takiej pupy nie dam, i założyłaś na nią te, w których czujesz się najlepiej :)
To w takim razie z kimś mnie w tych wyobrażeniach musiałeś pomylić, bo przecież ja latam w babcinych pantalonach i to w nich czuję się najlepiej 😎😉
 

michalaniol

Cichy Podglądacz
Stringi i tylko stringi ;) wygodne, przewiewne i komfortowe. Niech, każdy nosi to co uważa za stosowne, dopóki nie biega z gołą dupą przy dzieciach...
NIby mało kto nosi, a prawda jest taka że się nie przyznajemy, bo Polskie społeczeństwo jest 100 lat do tyłu i ciągle ten tekst '' co ludzie powiedzą'' albo ''pewnie to pedał'' nie, faceci hetero też noszą taką bieliznę i nic w tym dziwnego. Zainteresowanie, jest duże wystarczy otworzyć jeden z dużych portali aukcyjno / zakupowych ;)
Osobiście polecam Atlantic.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry