• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męski squirt

Mężczyzna

Kubon

Cichy Podglądacz
Czy ktoś z was doświadczył męskiego squirtu? W internecie jest trochę filmików jak pokazujących jak to zrobić.
 

Jarek12

Cichy Podglądacz
Witam. Raz mi się udało. Doszedłem do tego poprzez wykonywanie ruchów okrężnych na samym czubku żołędzia nawilżoną dłonią. Efekt piorunujący . Cztery orgazmy z wytryskiem jakieś cieczy. To było nie do zatrzymania i przyszło nagle po jakimś pół godzinie zabawy w ten sposób. Pierwszy orgazm i wytrysk i pocierałem dalej instynktownie bo czułem że mogę dalej. były to 4 orgazmy i wytryski co 10 sekund mniej więcej ostatni tylko parę kropelek trysnęło. Podczas tego przeżycia żołądż był twardy i nabrzmiały jak nigdy. Próbowałem to powtórzyć ale niestety nie mogę tego osiągnąć. Tak naprawdę to nie wiem do dzisiaj co to było. Ciecz którą którą tryskałem miała konsystencję wody ale bardziej gęstej i lepkiej(niedojrzały mocz z pęcherza?) Nie był to prejakulat bo było tego z 4 wytrysków pod rząd około1/3 szklanki wody . Nie wiem czy był to squirt czy jakiś orgazm prostaty wywołany pocieraniem żołędzia przy cewce moczowej. Ogólnie przeżycie powalające na trzęsące się kolana. Może uda mi się doprowadzić do takiego stanu bo był to najlepszy orgazm a w zasadzie cztery pod rząd. Dużo osób myli też squirt męski ze zwykłym pocieraniem cewki moczowej które doprowadza do oddania moczu a to nie to samo. To co mi się przydarzyło wypłynęło jakby z głębi ciała i stało się nagle. Może ktoś też coś takiego przeżył i zechce o tym opowiedzieć.
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
To mocz zmieszany z preejakulatem, dlatego wydaje się innej konsystencji niż mocz i innej niż preejakulat:)
Anatomicznie nie ma innej możliwości, pocieranie przy ujściu cewki moczowej jest jednym właśnie ze sposobów - ruchy okrężne itp, by to osiągnąć więc
Gratulacje to był męski squirt :)
Mi w większej ilości także udało się dotychczas raz :)
 
  • Like
Reactions: tpo

Jarek12

Cichy Podglądacz
Chciałbym przeżyć to jeszcze raz to było niesamowite, zwykły orgazm chowa się do tego doznania. Niestety nie mogę tego powtórzyć. Nie wiem czy coś żle robię. Czy jestem za bardzo spięty. Czy przy pocieraniu okolic cewki starać się wykonywać ruchy mięśniami jak bym chciał oddać mocz itp. Może jakieś podpowiedzi. To kiedy mi raz wyszło to było przed zwykłym wytryskiem. Owszem wychodzi mi ten squirt po wytrysku jak pocieram okolice cewki ale zero przyjemności jest przy tym jak bym po prostu mocniej sikał. Nie wiem od czego to zależy żeby wyszło mi to jeszcze raz. Dieta?Technika?Nawodnienie? Relaks? Powstrzymywanie się od masturbacji? Jak by co z góry dziękuję za wskazówki.
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
No ogólnie właśnie to po pierwsze trzeba być dobrze nawodnionym
Mechanizm squirtu to mimowolne skurcze mięśni dna miednicy, które powodują poprzez skurcz pęcherza moczowego wyrzut tej mieszanki moczu i preejakulatu, więc de facto czym pęcherz bardziej napełniony tym większe prawdopodobieństwo powodzenia
Kolejna sprawa to właśnie rozluźnione mięśnie dna miednicy w trakcie stymulacji:)
 

Jarek12

Cichy Podglądacz
No ogólnie właśnie to po pierwsze trzeba być dobrze nawodnionym
Mechanizm squirtu to mimowolne skurcze mięśni dna miednicy, które powodują poprzez skurcz pęcherza moczowego wyrzut tej mieszanki moczu i preejakulatu, więc de facto czym pęcherz bardziej napełniony tym większe prawdopodobieństwo powodzenia
Kolejna sprawa to właśnie rozluźnione mięśnie dna miednicy w trakcie stymulacji:)
Dzięki za podpowiedzi. Trzeba trenować ale obawiam się że czegoś takiego jak za pierwszym razem nie doznam. Bo był to jakby squirt połączony z mega orgazmem i to czterokrotnym. Ale może się uda oby . Pewnie za pierwszym razem był to szok dla organizmu to pocieranie gruczołów na żołędziu i dlatego taka reakcja.
 
Mężczyzna

spartan89

Cichy Podglądacz
podziel się smiało
U mnie to wygladało tak, ze po postawieniu do pionu, jak juz był sztywny zacząłem nawilżoną dlonia ocierać okolice czubka żołedzi i ujscia cewki ruchami okreżnymi, dosc mocno lecz z wyczuciem dociskając. Jednocześnie napinalem te same mieśnie jak przy oddawaniu moczu. Te dwie czynnosci w polaczenie sprawily, ze poczułem przyjemne ciepło w trzonie penisa i wtedy nastapil jakby wytrysk cieczy raczej przypominajacej mocz. Odczucie ciekawe, aczkolwie, nie takie samo jak przy wytrysku nasienia
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry