• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ktoś z was lubi męski anal?

Mężczyzna

Ósmy

Cichy Podglądacz
Cześć wam,
Normalnie jestem w związku ale lubie sobie sam poeksperymentować moim tyłkiem 🙃
Jest ktoś kto zna jakieś techniki dojścia poprzez prostate?
Mam 3 wibratory, 2 masażery.
Jeśli jest ktoś chętny na wymianki w akcji to dawać śmiało.
Dajcie znać.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Cześć wam,
Normalnie jestem w związku ale lubie sobie sam poeksperymentować moim tyłkiem 🙃
Jest ktoś kto zna jakieś techniki dojścia poprzez prostate?
Mam 3 wibratory, 2 masażery.
Dajcie znać.
Orgazm analny u faceta to ciężki temat potrzeba dużo treningu. Mi to się tak całkiem nie udaje choć potrafię się spuścić. Z racji tego że noszę klatkę na penisie to ręką nie pomogę sobie. Nie jest to wytrysk taki jak przy zwykłej masturbacji ale uczucie bardzo przyjemne. Spróbuj włożyć sobie wibrator i poruszaj w każdą stronę aż wyczujesz gdzie masz prostatę i jak sprawia to największą przyjemność. Mi czasami podczas zabawy potrafi ciągle cieknąć śluz z penisa a czasami i mam wytrysk choć nie z takim ciśnieniem jak przy waleniu konia i bywa też na miękkim penisie
 
Mężczyzna

Ósmy

Cichy Podglądacz
Orgazm analny u faceta to ciężki temat potrzeba dużo treningu. Mi to się tak całkiem nie udaje choć potrafię się spuścić. Z racji tego że noszę klatkę na penisie to ręką nie pomogę sobie. Nie jest to wytrysk taki jak przy zwykłej masturbacji ale uczucie bardzo przyjemne. Spróbuj włożyć sobie wibrator i poruszaj w każdą stronę aż wyczujesz gdzie masz prostatę i jak sprawia to największą przyjemność. Mi czasami podczas zabawy potrafi ciągle cieknąć śluz z penisa a czasami i mam wytrysk choć nie z takim ciśnieniem jak przy waleniu konia i bywa też na miękkim penisie
Tez dojdę do momentu że sączy. Ale tak żeby osiągnąć orgazm żeby paraliżowało to niestety nie potrafię.
 
Mężczyzna

highboots

Cichy Podglądacz
Mnie się udało w swoim życiu bawiąc się analnie wytrysnąć,ale jak to mówił NeliStask nie były to piorunujące wytryski,raczej wypływanie spermy,chociaż długie,
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Sam to jedynie podczas kąpieli palcami się zabawiałem, aczkolwiek bez orgazmu.

Ale miałem w momencie gdy był strapon na mnie uzywany i fakt, jest to coś niesamowitego 😁 chociaż nie wiem czy można moja sytuacje z tym tu tematem powiązać, aczkolwiek lubię stymulację tyłka 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry