• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto widział waszą żonę lub dziewczyne nago

Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Moją Ż na zdjęciach widział kiedyś jej szwagier. Przyznam szczerze, że zupełnie przypadkiem i nieintecjonalnie ;). Kilka zabłąkanych zdjęć z opalania topless znalazło się pomiędzy zdjęciami wakacyjnymi. Przeglądając zdjęcia przy okazji rozmowy o wakacjcha natknął się na takie znalezisko. Widać było, że aż się biedakowi oczy zaświeciły na widok nagich piersi szwagierki :)
 
Mężczyzna

drivedrive

Cichy Podglądacz
Moj tata raz widzial zone na mnie jak wszedl w nocy pijany, kilku kolegow na fotkach, jeden widzial ma zywo jak spala nago, i jej brat widzial pare foteczek siostruni. A ja widzialem nago foteczki szwagierki czyli siostry mojej zony
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Dodatkowo moja widziało nago myślę, ze dziesiątki facetów w nagiej saunie. Raczej się kobietą nie krępuje zrzucić całkowicie ręcznik 😋
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Na plażach wielu ją widziało bez góry od stroju. Najlepsze reakcje wzbudzała na plaży niedaleko Kołobrzegu, jednak na bałtyckich plażach opalanie topless nie jes jeszcze tak popularne :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry