• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto widział waszą żonę lub dziewczyne nago

Kobieta

AGASE

Seks Praktykant
Super my też ostatnio tak przez przypadek z parkaą się spotkaliśmy mąż pisał na jakimś portalu okazało się że on pracuję u mnie na dziale i tak się stało że jest moim pracownikiem a żona jego pracuję też ale na innym dziale a opowiadałam mężowi po pracy że taki jeden ciągle patrzy się na muj tyłek i slysze szepty ale fajna dupcia mogłam zwrócić mu uwagę ale pomyślałam sobie a niech się patrzy po tym wszystkim na nocnej zmianie zaprosiłam go do biura podciągnęłam fartuszek wypięłam pupe I jak podoba się zamknęłam dzwi a on tak moja pupe no wiesz potem spotkaliśmy się we czwórkę było super a no i fotki super wyszły
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Czy ktoś przypadkowo lub intencjonalnie pochwalił się widokiem nagiej żony bądź dziewczyny w realu lub na zdjęciach
Zdjęciami to nie ma takiej opcji, za to w realu bez problemu (w saunie, na plaży). Zresztą, żona nie miała problemów z rozbieraniem się w saunie jeszcze zanim mnie poznała. Ciężko więc powiedzieć, że to ja się chwalę, bardziej ona sama się chwali (chyba, że akurat z nią jestem). Jednak do sauny ostatnimi czasy chodzi głównie sama, ew. z koleżanką lub kolegą.
 
Kobieta

Anna.foto

Cichy Podglądacz
Napewno siostry, bo pomiedzy razem to nie ma problemu, one same na pol golasa po pijaku biegaja i pizame ubieraja,.

. Kilku kolegow napewno widzialo ale tu znowu wchodzi w temat impreza i nadmiar alkoholu.ogolnie to jak juz towarzystwo zaprawione, zaufane to stringi bluzka bez stanika... Not problem
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Po co mi to było! Czytam wątek i myślę sobie - a dobra, napiszę coś. Idę do sypialni, szturcham śpiąca żonę, ta się budzi więc pytam: ej powiedz mi, kto Cię widział nago, bo muszę wiedzieć. A ona wpada w przerażenie i pyta mnie: "jak się domyśliłeś?!"
Rozwiń temat, co ci powiedziała? Kto ja widział I w jakieś sytuacji?
 
Kobieta

Anna.foto

Cichy Podglądacz
3 siostry, jeden brat, ten to sie u nas naogladal hahaha, mlodszy rodzynek. Patol wyrosl z niego i nie wiadomo czy tak mialo byc hahaha czy przez same baby ww domu
 

witos1989

Cichy Podglądacz
I moją kiedyś rozpoznał kuzyn na Datezone i napisał do niej i od tego czasu jest problem żeby gdziekolwiek zdjęcia wrzucić. Głupek nawet ponapalać się i być cicho do wydzwaniał
 
Mężczyzna

Lucyfer666.666

Cichy Podglądacz
15 lat temu , kuzynka przyłapała mnie na waleniu konia w łazience ;) fajne to było . Była lekko zawstydzona i sprawiała wrażenie na złą ale często później próbowała zaglądać do łazienki, kiedy w niej byłem
 
Mężczyzna

stronatoma

Cichy Podglądacz
Czy ktoś przypadkowo lub intencjonalnie pochwalił się widokiem nagiej żony bądź dziewczyny w realu lub na zdjęciach
Pewnie ktoś widział, zwłaszcza że lubię żonę rozebrać przy świetle jak są okna odsłonięte... mamy w oknach lustra weneckie... w dzień fajny bajer bo nie widać co jest w środku, wieczorem działa to w drugą stronę. W domu mam lustro z zewnątrz wszystko widać :).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry