• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kradzież kobiecych majtek

Mężczyzna

don90matheo

Cichy Podglądacz
Witam , mam trochę nietypowy fetysz tzn jak z kobietą pójdę już do łóżka to po tym wszystkim nie oddaje im majtek ,zostawiam na pamiątke ale nic z nimi nie robię. Ostatnio moja koleżanka co często się spotykamy nas seks mówi że już mi nie odda bo nie będzie w czym miała chodzić 😂😂 macie coś podobnego ?
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Mnie to nie kręci, ale poznałem kiedyś online faceta, który lubił podkradać znajomym kobietom używane majtki. Miał swoją ulubioną "ofiarę", nie pamiętam kto to był dokładnie, przyjaciółka jego dziewczyny, czy ktoś z rodziny. Przy każdej okazji dobierał się do jej używanych majtek, kilka par ukradł i takie noszone sam zakładał podczas masturbacji 🤫
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Mnie to nie kręci, ale poznałem kiedyś online faceta, który lubił podkradać znajomym kobietom używane majtki. Miał swoją ulubioną "ofiarę", nie pamiętam kto to był dokładnie, przyjaciółka jego dziewczyny, czy ktoś z rodziny. Przy każdej okazji dobierał się do jej używanych majtek, kilka par ukradł i takie noszone sam zakładał podczas masturbacji 🤫
A to nie są tanie rzeczy, szczególnie jeżeli są dobrej firmy 😜
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry