• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy zaczęliście się pieścić?

Status
Zamknięty.

truskaweczka05

Cichy Podglądacz
hej wszystkim...mam takie pytanie do dziewczyn glownie...mniej wiecej w jakim wieku zaczelyscie dotykac swoich chlopakow??i po jakim czasie jak z nimi bylyscie??nie krepowalyscie sie??ani nie wstydzilyscie??latwo wam to przyszlo??ehh wiem ze to glupio brzmi...ale bym chciala wiedziec..to jest dla mnie bardzo wazne..
 

Szarka

Erotoman
Pierwsze spotkania z chłopakami to było chodzenie za rękę i nieśmiałe pocałunki, tak naprawdę poczułam mężczyznę w wieku 18 lat po chyba 6 miesięcznym wspólnym byciu. Oczywiście nie było mowy o współżyciu.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
u nas kontakt na płaszczyźnie zakrawającej o erotyzm miał miejsce po około 3-4 miesiącach bycia razem, miałam 17 lat, a on 19. Bylam przerażona, po raz pierwszy w życiu widziałam penisa na żywo ;) ale bylam również ciekawa.
Pamiętam nasze badania lekarskie :D Obydwoje byliśmy ciekawi, jak druga płeć jest zbudowana, jak to wygląda (książkowa teoria niewiele mówi!) i się badaliśmy nawzajem :)
Jak mój chłopak miał pierwszy wytrysk przy mnie (z pomocą mojej dłoni) to odskoczyłam przerażona :)
Ale ciekawosć zwyciężyła.
Niedługo stukną nam 2 latka, jest cudownie zarówno jeśli chodzi o nasz związek emocjonalny jak i cielesny- podstawa to dobrze poznać swoje ciała, budowę, nasze badania sie dobrze sprawdziły :p
 

Emalek

Cichy Podglądacz
A w moim przypadku to nie jest ważne kiedy. Moim zdaniem to pierwszy stosunke moze się odbyć nawet mając 15. Ale pytanie nasuwa się po co??? Powiniśmy najpierw dobrze poznać druga osobę i stwierdzić czy ten związek jest na tyle trwały, żeby rozpocząć współżycie. Czasami przychodzi to po kilku godzinach a czasami po kilku a nawet nastu latach :] Uważajcie...
 

Mirela

Seks Praktykant
ja ze swoim chlopakiem zaczelismy poznawac bardziej nasze ciala ok 5 miesiaca bycia razem,cały czas dowiadujemy sie nowych rzeczy,uczymy sie siebie nawzajemi narazie jest to ze tak to nazwe etap dotykowy :) wstydze sie jeszcze seksu oralnego ale bardzo duzo na ten temat rozmawiamy i wiem ze jak do tego dojdzie to bedzie nam baaardzo miło i bedzie super :roll: a ciekawosc...oj jest :p

Mysle ze najpier nalezy sie dobrze poznac na tej płaszczyznie psychicznej,poznac poglady partnera/partnerki na tematy zwiazane z seksem,z bliskoscia,z oczekiwaniami itd..a dopiero pozniej,nie spieszac sie przejsc do kontaktow na plaszczyznie erotycznej :) mysle ze to gwarantuje pełen komfort i przyjemnosc :)
 

Mariano

Cichy Podglądacz
W moim przypadku pierwsza większa erotyka z moją dziewczyną nastąpiła po 3-ch tygodniach, kiedy ujrzałem bez niczego jej piersi potem po każdej następnej randce było coraz śmielej brykamy razem już od listopada, ale do finału jeszcze nie doszło. Co do poznania ciała jak i upodobań poprzez rozmowy jak również pokazywanie, jak co „działa” - klucz do rozkoszy i komfortu :p
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry