• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy występuje śluz u kobiety?

Szarka

Erotoman
aprilmoon napisał:
Brązowa wydzielina możne oznaczać początki grzybicy.
:shock: :shock: :shock:

brązowe upławy grzybica :?: :?: :?:

w trakcie przebiegu grzybicy pochwy nie ma brązowych upławów, występuje serkowata, biała wydzielina

brązowe jak to nazwalaś upławy, występują czasem w trakcie jajeczkowania i jest to jak najbardziej normalne. Chyba , że upławy mają niemiły zapach, występuje gorączka i występują dłużej niż ok 5 dni wtedy może chodzić o jakąś chorobę...
 

palusinka88

Nowicjusz
chcialabym jeszcze raz podkreslic ze ona dostala okres i miala go tylko jeden dzien..i to jeszcze jak sama stwierdzila trwalo krotko i bylo malo:)wciaz narzeka na bol piersi..mowi ze sutki wyraznie jej sie powiekszyly i ja bola i swedza..
 

Szarka

Erotoman
normalnie wysiadam, nie rozumiem osób, które oczekują, że poprzez internet zostaną zdiagnozowane czy to o ciążę chodzi czy o choroby...

zrozum NIGDY NIKT nie da Ci na Twoje pytanie 100% odpowiedzi, tak jak Ty czy Twoja koleżanka możemy sobie tylko pogdybać - pewność da jej wyłącznie lekarz !

śluz, ból piersi czy swędzenie nie musi o niczym świadczyć - ba czasem wystarczy sugestia i wmówić sobie, że się jest w ciąży....może jest w ciąży ale co my możemy no co ?

NIE ROZUMIEM dlaczego ona nie idzie do lekarza :x ? Co jej da gdybanie ? Jeżeli nawet dowie się na forum, że jest w ciąży to musi iść do lekarza wcześniej czy później, więc jaki jest sens takiego zachowania ? dla mnie absolutnie nielogicznie :?
 

mara

Seks Praktykant
Pamiętam jak pierwszy raz miałem "ala" wpadkę z narzeczoną to też wydziwiałem, szukałem odpowiedzi pierw u przyjaciół potem na internecie a ostatecznie u lekarza. Ludzie tak chyba czasem robią. Szukają gdzie się da, i jak się da, swoich odpowiedzi czy poprostu świrują :) Nie ma Szarka co się denerwować..
 

Szarka

Erotoman
no to chyba ja jakaś dziwna jestem, bo jeżeli cokolwiek mnie niepokoi idę natychmiast do lekarza....fakt wpadki nie zaliczyłam nigdy - ale chyba już starym dziwadłem jestem - czyt. dinozaurem :cry:
 

mara

Seks Praktykant
Tak coś czuję... Nasze dzieci też będą szukać odpowiedzi na forach a nie u rodziców czy u lekarzy :) Może wychowanie tutaj będzie miało największy wpływ..
Dinozaurem jest każdy kto skończył szkołę średnią !!! :)
 

Szarka

Erotoman
yyyy to czym ja jestem :?: szkoły średniej prawie nie pamiętam... w domu miałam luzy, wyedukowana byłam po same uszy, nie musiałam pytac koleżanek ( netu za moich czasów nie było ).

Mam prawie 6 letniego syna, który już rok czasu interesuje się tym skąd się biorą dzieci i na tyle na ile jest w stanie oswoić sobie pewne wiadommości, na tyle w jęz. dziecka jest oświecany.

Nie okłamujemy go i mam mimo wszystko nadzieję,ze z problemami uderzy do mnie i do ojca, tak jak ja kiedyś do matki - mimo iż problemów z sexem nie miałam, bo:
Współżycie rozpoczęłam jako pełnoletnia i łykając antykoncepcję stracha nie miałam :)
 

mara

Seks Praktykant
Nie potrafie tak obszernego tekstu o sobie napisać, zawsze ciężko mi to wychodziło, lecz odpowiadając na Twoje pytanie, uważam, że jesteś dinozaurem :), jak i ja i jak większość forumowiczów tutaj. Też bym chciał by moje dzieci (nie mam narazie) mogły ze mną czy z matka o tych sprawach rozmawiać. Jednak dzisiejsze czasy zachęcaj niejednego do sięgania w głąb internetu i poszukiwaniu TAM odpowiedzi, niestety czasami błędnych. I tym oto sposobem nasza rozmowa zyskała ponadczasową wartość :)
 

palusinka88

Nowicjusz
witam,
moja kumpelka zrobila dzis test...bo dzis to juz trzeci dzien jak jej sie spoznia okres..ona narzeka na taki gluchy bol brzucha.czyli niby ja boli ale ona nie cierpi az tak bardzo jak jej sie to zdarzalo..kazalam jej mierzyc tempke i ma 37 stopni caly czas..
dzis zrobila test..ii.. jedna kreska wyszla w kolorze czerwonym,a druga ta co miala wskazywac ciaze w kolorze bladorozowym...czy ona moze byc w ciazy??
 

mara

Seks Praktykant
Cóż, przekaż jej, że życzę wszystkiego dobrego w wychowywaniu swojego dziecka. A na przyszłość palusinka88 wiedz, że wraz z testem ciążowym dołączona jest instrukcja obsługi wraz gdzie wyraźnie jest napisane co oznacza 1 pasek, co dwa itp.
 

palusinka88

Nowicjusz
hej ja wiem co oznaczaja 2 kreski ale grube i czerwone..a nie jedna taka i jedna taka..mnie nie musisz uswiadamiac..ja wiem ze musza wyjsc dwie kreski..ale chce pomoc kolezance..ona wybiera sie do lekarza dopiero w przyszlym tyg..i nie wie w sumie sama co ma roibic??..
 

mara

Seks Praktykant
:D widać, że wiesz co oznaczają...
Nie wiem co masz jeszcze zrobić, skoro jesteś jej przyjaciółką to poprostu bądź z nią, to naprawdę wiele, chociaż nasuwa się tutaj pytanie (skoro oznaki są, że to może być ciążą) "gdzie teraz jest ojciec?"
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Szczerze mówiąc to już dłuższy czas się zastanawiam czy to przypadkiem nie o ciebie chodzi a jedynie piszesz że to niby przyjaciółka. Co do tego czy jest wciąży to przecież już ci wcześniej pisali że przez internet to się zdjagnozować nie da więc nie pytaj głupio.
 

palusinka88

Nowicjusz
uwierz..nie chodzi o mnie..to jest moja pomoc ktora jej zaoferowalam..wiem ze nic na to nie poradze jak jej wyszlo jak wyszlo..ja tez jej truje ze najlepiej bedzie jak jednak pojdzie do lekarza..ale ona chciala zasiegnac po porady ludzi ktorzy pisza na forach..tyle ze ona nie ma netu..nie ma jak tego zrobic..wiec umowila sie na przyszly tydzien..ona wie jakie to niesie ze soba konsekwencje ale ma jeszcze nadzieje ze to moze nie jest ciaza tylko jakas choroba...musze ja jakos wesprzec..ona nie ma rodzenstwa..a z facetem nie rozawia na te tematy..przyszla z tym do mnie wiec obiecalam ze pomoge jak tylko bede mogla:):)P
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry