• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy ostatni raz się kochaliście?

Mężczyzna

Borys93

Nowicjusz
Przedwczoraj na polu namiotowym, siedzieliśmy sobie rano po śniadaniu i piliśmy kawkę, jak zawsze w tym czasie moja stwierdziła, że idzie się przebrać z piżamy, jak była w trakcie to wskoczyłem do namiotu, akurat nie miała stanika, ale była w czerwonych stringach. Nie miałem ochoty na dłuższe gry wstępne, więc po prostu ściągnąłem jej majteczki, polizalem palce i zacząłem masować cipke, była speszona bo wokół sporo ludzi, ale nie zacisnęła nóg a wręcz odwrotnie, jeszcze mocniej je rozchyliła dając mi łatwiejszy dostęp do dziurki.
Jeszcze trochę ja piescilem po czym powiedziałem żeby się odwróciła do mnie tyłem i wypiela, w międzyczasie sam ściągnąłem bokserki a jako, że byłem mega napalony to stał mi od początku, poslinilem sobie palce i rozsmarowalem na główce po czym od razu w nią wszedłem.
Posuwalem ja raz za razem, ale staraliśmy się być bardzo cicho więc delikatnie, pewnie trwało to z 5-10min po czym spuściłem się w nią głęboko i poczekałem aż mi w niej lekko zacznie opadać i go wyjąłem, przydały się chusteczki jak zaczęło z niej wypływać. Kilka minut, byliśmy ogarnięci i mogliśmy dalej spędzać czas przed namiotem, ale już na pewno w lepszych humorach. 😁 Sorry, że tak długo, ale lubię sobie popisać czasami.
A na jakim polu jesteście i gdzie bo szukam czegoś fajnego na wakacyjny wyjazd 😀
 
Mężczyzna

Kris100

Cichy Podglądacz
Właśnie skończyliśmy. Było bosko!
Rozpoczęliśmy w basenie na ogrodzie, było już ciemno więc nikt nic nie widział. Następnie szybciutko nagusiency do łazienki ale przez garaż gdzie zahaczyliśmy o maske samochodu i tylne siedzenie.
Potem prysznic z dużą ilością oliwki i wody.
W sumie: ponad dwie godziny odlotowego sexu, oralnego,klasycznego i analnego.
I jeszcze nam mało,moja pani właśnie zabrała się za stawianie mnie do pionu, jest w tym świetna.
 
Mężczyzna

pixi12

Cichy Podglądacz
Styczeń 2019. Od tego czasu zarówno ja jak i żona zaspokajamy się sami. Ja jestem onanistą i się do tego przyznaje.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Właśnie skończyliśmy. Było bosko!
Rozpoczęliśmy w basenie na ogrodzie, było już ciemno więc nikt nic nie widział. Następnie szybciutko nagusiency do łazienki ale przez garaż gdzie zahaczyliśmy o maske samochodu i tylne siedzenie.
Potem prysznic z dużą ilością oliwki i wody.
W sumie: ponad dwie godziny odlotowego sexu, oralnego,klasycznego i analnego.
I jeszcze nam mało,moja pani właśnie zabrała się za stawianie mnie do pionu, jest w tym świetna.
Miałem podobnie. Do północy w basenie - woda tak ciepła że parowała, do domu spokojnym krokiem - sąsiedzi wyjechali na wakacje a dzieciaki się rozlazły po znajomych. Później sypialnia, położyliśmy się spać jakoś koło 2 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry