• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaka wielkość członka najbardziej odpowiada kobietom?

Status
Zamknięty.

Krzyś

Nowicjusz
Mam takie małe zapytanie do obecnych tutaj na forum kobiet. Mianowicie chodzi mi o to, jaka wielkość członka najbardziej wam odpowiada? I wiem, nie musicie mi tutaj tłumaczyć, iżnie wielkość jest ważna, ale to, co ten nasz mały "kolega" :) potrafi, ale załóżmy, że macie do czynienia z dwoma osobnikami płci męskiej o jednakowych temperamentach i umiejętnościach, lecz o "różnych rozmiarach" .... Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, czy preferujecie większe przyrodzenie, czy raczej średnie, bądź też małe (oczywiście przy założeniu tych samych "zdolności", jak to napisałem powyżej), czy ma to dla was jakieś znaczenie? No bo pochwa nie ciągnie się chyba w nieskończoność a i żeby odpowiednio pobudzić partnerkę, trzeba mieć "parę" cm ... Proszę o odpowiedzi (najlepiej ze strony płci pięknej). Pozdrawiam :)
 

maria16

Cichy Podglądacz
hymmm no wiesz Krzysiu chyab każda kobieta wolała by mieć jaknajwiekszego ,,przyjaciela,, bo oczywiście że im wieksze tym lepsze i wogule wieksza przyjemność ale tak jak sam pisałeś to raczej nie ma znaczenia ważne jest uczuicie którym obdarzacie sie wzajemnie...więc pozdrówka :D
 

asik

Cichy Podglądacz
Mnie jakos "ptaki-giganty" nie podniecaja... Natomiast taki sredni, nie za krotki, nie za chudy jest perfekt.
 

rose

Biegły Uwodziciel
dokładnie.. kolega pownien być średni.. ale szczerze mówiąc wole mniejszego niż olbrzymiastego :p
 

Krzyś

Nowicjusz
czyli jednak ten stereotyp, iż "duży może więcej" to ściema, odnoszę wrażenie że to jednak wymysł nas, mężczyzn, którzy myślą że jak mają "olbrzyma" :wink: to jest cudnie, ale czasami i ten olbrzym może się nie spodobać i zrobić więcej krzywdy, niż przyjemności... czyż źle mówię? :)

p.s. aha, i dzięki za komentarze, jednak widzę że są tutaj normalne dziewczyny/kobiety, dla których większe znaczenie ma uczucie, więź łącząca dwoje kochanków niż linijka ... pozdro :wink:
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hehe to ja mam kolezanke ktora chodzi sie i chwali ze jej chlopak ma 27 cm, smiac mi sie z niej chce ale....
 

gonia

Erotoman
male jest piekne .. ale nie do przesady hehe .. ogolnie to nie zwracam uwagi na to jest jaki jest :)
 

grze

Seks Praktykant
Za dlugi tez jest nie dobry bo przy glebszych pchnieciach moze powodowac bol u partnerki.Co odrazu konczy sie przyjemnosc ze sex-u.Czyli sr. chyba jest najlepszy
 

fraszka

Podrywacz
8) wiec tak: ważniejsza jest grubość, bo kobiece czułe punkty nie sa zbyt głęboko, ale musi miec te kilka cm długości żeby nie wypadał...
wielki powoduje podrażnienia które kończą się infekcją a tym samym postem, czasem na długi czas...
 

esther

Seks Praktykant
maria16 napisał:
hymmm no wiesz Krzysiu chyab każda kobieta wolała by mieć jaknajwiekszego ,,przyjaciela,, bo oczywiście że im wieksze tym lepsze i wogule wieksza przyjemność ale tak jak sam pisałeś to raczej nie ma znaczenia ważne jest uczuicie którym obdarzacie sie wzajemnie...więc pozdrówka :D


domyslam sie ze cyferka 16 przy twoim imieniu oznacza wiek... co bardzo zgadzaloby sie z tym co napisalas... twoj post przeczy sam sobie : najpierw piszesz ze kazda chcialaby miec najwiekszego a pozniej ze to bez znaczenia bo najwazniejsza jest milosc...

:shock:

chcialabys by twoj facet tez chcial miec dziewczyne z najwiekszymi piersiami na swiecie ???
fajnie by ci bylo wiedzac o tym fakcie kiedy np ty nosisz miseczke A

:?: :?: :?:

co do glownego pytania . WIELKOSC NIE MA ZNACZENIA
wiecie ile codziennie jest przypadkow zszywania pochwy po sexualnych eskapadach bogatych turystek po egzotycznych np afrykanskich krajach ??? (bo niektorzy z nich maja naprawde dlugieee penisy)

pochwa jest bardzo elastyczna ale tej elastycznosci sa tez granice

moj pierwszy partner mial dosc dlugiego i ... czesto stosunki sprawialy mi bol
moj obecny ma normanego i dosc sredniego - i jest dla mnie wrecz idealny

ewentualnie wieksze znaczenie moze miec szerokosc ale tak naprawde znaczenie maja umiejetnosci partnera i uczucia

nie wyobrazam sobie sytuacji iz wybieram partnera kierujac sie dlugoscia jego penisa

czy faceci naprawde wybieraja sobie dziwczyny patrzac tylko na tylek biust i nogi...

czy charakter nie ma juz zadnego znaczenia ???
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Esther - myslę, że masz rację.
Faceci wybierają kobiety po pupie, biuście i ubiorze, a potem okazuje się czy "przejdą dalsze eliminację". Potem rzeczywiscie liczy się już charakter, co od dawna powtarzam.
 

Lucky

Cichy Podglądacz
Dokladnie, tez sadze ze faceci najpierw patrza na wyglad, a jelsi potem okarze sie ze dziewczyna jest fajna to super, ale czasem dziewczyna jest taka sobie a facet ja poznaje bedac np w gronie znajomych i ja stopniowo poznaje i jak jest fajna to zaczyna byc dla niego piekna... przynajmniej tak mi sie wydaje


Chyba ze trafi sie na totalna swinie :p
 

esther

Seks Praktykant
Inżynier napisał:
Esther - myslę, że masz rację.
Faceci wybierają kobiety po pupie, biuście i ubiorze, a potem okazuje się czy "przejdą dalsze eliminację". Potem rzeczywiscie liczy się już charakter, co od dawna powtarzam.

to dlaczego tak czesto na ulicy widuje super facetow za raczke trzymajacych przytulajacych lub calujacych mniej atrakcyjne niz modelki dziewczyny... moze jednak z wiekiem zmienia sie po prostu podejscie do tego tematu... mlodzi chlopcy chca sie zazwyczaj pochwalic dziewczyna (czytaj jej cialem) przed kumplami... troche starsi i dojrzalsi wola miec mozliwosc oprocz pochwalenia i ewentualnego przelecenia laski, takze moc z nia pogadac...

nie mowie ze wszystkie ladne dziewczyny sa glupie a brzydkie inteligentne... ale w niektorych przypadkach poziom intelektualny dziewczyny mozna rozpoznac po paru minutach rozmowy...
 

Krzyś

Nowicjusz
zgadzam się z esther, mam kilku znajomych, jedni wybierają sobie laski aby móc sięz nimi pokazać przed innymi i fajnie spędzić swój młody okres w życiu, choć nic poważniejszego ich z nimi nie łączy (oprócz wzajemnej fascynacji no i seksu ... :wink: ), a są też i tacy, którzy myślą przyszłościowo, i szukają bądź znaleźli takie dziewczyny, które za nic nie przypominają tych z wybiegów (choć nie mówięże sąbrzydkie), ale za to prezentują sobą coś więcej niż tylko urodę, można z nimi sobie nawet fajnie porozmawiać, i nie tylko, jak to ktoś powiedział: dziewczyny "do tańca i do różańca" ... :wink:

tak że to chyba tak jest, że im facet starszy, tym zmienia sobie kryteria doboru partnerki, być może ujawniają się w nas facetach instynkty, które decydująo przetrwaniu gatunku i zakładaniu rodziny, kto wie .... :wink:
 

ted

Biegły Uwodziciel
Ehh to fakt ale czasami az mi glupio jak slysze wypowiedz nawet kolegi ktory mowi ze po co mu madra panna, wazne zeby byla ladna, zgrabna a odzywac sie przeciez nie musi. Ehh przykre ale prawdziwe. Nie wiem przeciez nie mozna caly czas sie kochac albo siedziec na miescie, czasami trzeba poprowadzic zwykle codzienne zycie i co wtedy dzownimy do najlepszej przyjaciolki czyprzyjaciela zeby pogadac bo tluk ktorego mamy w domu ani be ani me? no bez przesady...
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry