• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaka bielizna erotyczna dla nas facetow ?

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Oświecisz mnie czy mam do końca życia żyć w tej nieświadomości? 😉

W temacie - nie mam bladego pojęcia 🙈😉
Dobrze. Poczujesz krztę mojego humoru przez to... trochę spaczonego, ale cóż We are only people.
Użyłaś zdania memowego zarazem wchodzącego w skład memów tak zwanych "zakazanych" bo jest w teorii rasistowski. Nawiązuje to uduszenia się Grzegorza Florydy od zażytych przez niego narkotyków. Oki i to się rozumie wolna droga tym bardziej, że w necie jesteśmy. XD Teraz mówisz bladego pojęcia, ale ta "małpka"(używa się tego do określenia osób czarnoskórych w internecie czasami) doprawiła ten memik tak ostro, że aż serce mi się uśmiechęło. xD

(Tak wiem wyjdę na rasistę, ale potem powiedźcie coś o mnie negatywnego :D )
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Dobrze. Poczujesz krztę mojego humoru przez to... trochę spaczonego, ale cóż We are only people.
Użyłaś zdania memowego zarazem wchodzącego w skład memów tak zwanych "zakazanych" bo jest w teorii rasistowski. Nawiązuje to uduszenia się Grzegorza Florydy od zażytych przez niego narkotyków. Oki i to się rozumie wolna droga tym bardziej, że w necie jesteśmy. XD Teraz mówisz bladego pojęcia, ale ta "małpka"(używa się tego do określenia osób czarnoskórych w internecie czasami) doprawiła ten memik tak ostro, że aż serce mi się uśmiechęło. xD

(Tak wiem wyjdę na rasistę, ale potem powiedźcie coś o mnie negatywnego :D )
Matko Bosko, człowiek uczy się całe życie...
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Dobrze. Poczujesz krztę mojego humoru przez to... trochę spaczonego, ale cóż We are only people.
Użyłaś zdania memowego zarazem wchodzącego w skład memów tak zwanych "zakazanych" bo jest w teorii rasistowski. Nawiązuje to uduszenia się Grzegorza Florydy od zażytych przez niego narkotyków. Oki i to się rozumie wolna droga tym bardziej, że w necie jesteśmy. XD Teraz mówisz bladego pojęcia, ale ta "małpka"(używa się tego do określenia osób czarnoskórych w internecie czasami) doprawiła ten memik tak ostro, że aż serce mi się uśmiechęło. xD

(Tak wiem wyjdę na rasistę, ale potem powiedźcie coś o mnie negatywnego :D )
Aż usiadłam... Sosna, odleciałeś trochę... W życiu bym tego nie wymyśliła...
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Przywróciłeś mi nadzieję, ja w internetach nie istnieję, twitterów i innych bajerów nie prowadzę 😁😉
Ciesz się, dużo internetowych guru z fanboyami, a ja mam na sobie stalk jednego z nich ze względu na zbyt dobrą dedukcję, gdzie są pewne dokumenty polskiej konspiracji powojennej, które w latach 80. w dziwny sposób zaginęły..... @GadajacaSosna teraz już niekoniecznie, odkąd Musk ma TT. Ale temu inne odpały w głowie, to wyłudzacz kasy jest. Ostatnio próbował z limitem twittów
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Ciesz się, dużo internetowych guru z fanboyami, a ja mam na sobie stalk jednego z nich ze względu na zbyt dobrą dedukcję, gdzie są pewne dokumenty polskiej konspiracji powojennej, które w latach 80. w dziwny sposób zaginęły..... @GadajacaSosna teraz już niekoniecznie, odkąd Musk ma TT. Ale temu inne odpały w głowie, to wyłudzacz kasy jest. Ostatnio próbował z limitem twittów
Zaciekawiłeś mnie tą konspiracją. Jak coś to PW. :D

Tak Musk ma TT zgadzam się, dałem przykład może trochę już nie aktualny, ale wtedy był dość mocno bojkotowany przez TT dlatego nawiązałem.
Słyszałem, że dobrym wyłudzaczem jest i jego "projekty" często są nie realizowane, aczkolwiek przez to jest dobrym biznesmenem czy w jakimś stopniu wizjonerem co chce pchnąć świat do przodu.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Bielizna zlewa mi się z fetyszem dużych cycków, a to z kolei z czworokątem - słowem, nie ogarniam już tych nowych postów :D

Edit musiał być, bo jużem był zbanowany wczoraj na krótko :p

W temacie:

Nie pytajcie, wstawiłem cokolwiek ;D
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Bielizna zlewa mi się z fetyszem dużych cycków, a to z kolei z czworokątem - słowem, nie ogarniam już tych nowych postów :D

Edit musiał być, bo jużem był zbanowany wczoraj na krótko :p

W temacie:

Nie pytajcie, wstawiłem cokolwiek ;D
Nawet nie klikam tego. Domyślam się jak to może wyglądać. :D
Co do ubioru... zawsze lubię jak kobieta wystroi się dla mężczyny. XD
Czasami tylko ubiór nie pasuje do ciała, ale to kwestia już dobierania rzeczy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry