• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zostać posłuszną suczką?

Kobieta

D@ga

Cichy Podglądacz
Witajcie.
Jestem na forum swiezkiem. Założyłam temat ponieważ jakiś czas temu poznałam faceta, który wspomniał, że chciałby żebym była jego posłuszną suczką. Chciałam się zapytać jak to wygląda z perspektywy mężczyzny, czego może oczekiwać, na co się przygotować. Dodam, że pierwszy sex przed nami. Mega mnie kręci, samo przebywanie w Jego towarzystwie jest podniecające, a co dopiero jak złapie mnie za szyje ściśnie i namiętnie pocałuje... uwielbiam jego dominację, wspominał, że ma swoje fetysze, ale narazie nie chciał mi o nich mówić żeby mnie nie wystraszyć. Dodam, że oststnio nie pozwolił mi siebie dotknąć, bo stwierdził, że to On będzie decydował kiedy będę miała przyjemność.
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
Witajcie.
Jestem na forum swiezkiem. Założyłam temat ponieważ jakiś czas temu poznałam faceta, który wspomniał, że chciałby żebym była jego posłuszną suczką. Chciałam się zapytać jak to wygląda z perspektywy mężczyzny, czego może oczekiwać, na co się przygotować. Dodam, że pierwszy sex przed nami. Mega mnie kręci, samo przebywanie w Jego towarzystwie jest podniecające, a co dopiero jak złapie mnie za szyje ściśnie i namiętnie pocałuje... uwielbiam jego dominację, wspominał, że ma swoje fetysze, ale narazie nie chciał mi o nich mówić żeby mnie nie wystraszyć. Dodam, że oststnio nie pozwolił mi siebie dotknąć, bo stwierdził, że to On będzie decydował kiedy będę miała przyjemność.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Myślę i doczekać się nie mogę wrażeń... Myślę, że już dzisiaj będę bardziej świadoma co lubi mój facet😈 oby mi się spodobało.
Powodzenia. Mam nadzieje, żeCię nie zawiedzie!. Przepraszam to Ty nie masz go zawieść;) Jeżeli wyczuwasz różnicę w tym co napisałe, to rozważ też tę zabawe:ROFLMAO:;)
 
Kobieta

D@ga

Cichy Podglądacz
Noc spędzona razem, a seksu 0 😱 czegoś nie rozumiem. Chciał cały tydzień mnie nakręcać żebym chodziła podniecona, a jak przyszło co do czego przytulił się i poszliśmy spać. Żadnego mizianka, całowania itd... Mam wrażenie, że wysyła sprzeczne sygnały.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Noc spędzona razem, a seksu 0 😱 czegoś nie rozumiem. Chciał cały tydzień mnie nakręcać żebym chodziła podniecona, a jak przyszło co do czego przytulił się i poszliśmy spać. Żadnego mizianka, całowania itd... Mam wrażenie, że wysyła sprzeczne sygnały.
A ostrzegałem ....;)
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Noc spędzona razem, a seksu 0 😱 czegoś nie rozumiem. Chciał cały tydzień mnie nakręcać żebym chodziła podniecona, a jak przyszło co do czego przytulił się i poszliśmy spać. Żadnego mizianka, całowania itd... Mam wrażenie, że wysyła sprzeczne sygnały
Pogrywa z tobą ;) powiedz mu po prostu, że chcesz seksu i tyle.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry