• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zapytać swoją kobietę czy nie chciałaby spróbować mojej spermy ?

alehiandro

Cichy Podglądacz
Chciałbym raz po raz ejakulować w ustach mojej dziewczyny.
Nie chcę jednak tego dokonać bez powiadomienia bo nie wiem czy jej się to spodoba.
Jednakże nie wiem jak ją o to w delikatny sposób zapytać czy też zaproponować, żeby połknęła moje nasienie.
Macie jakieś pomysły ?
 

Mario99

Cichy Podglądacz
Chyba trzeba by najpierw zastanowić się jak zapytać czy nie miałaby nic przeciwko temu że wypuścisz nasienie do jej ust...
A jak ta propozycja spotka się z przychylnym nastawieniem, to zrobić to. I zobaczyć jaka będzie reakcja. Być może nie będzie potrzeby zadawania pytań o połknięcie, bo to nastąpi samoistnie...
 
Mężczyzna

zelgadis

Cichy Podglądacz
Wydaje mi się że, musisz ją poinformować o tym fakcie. Ja pierwszy raz jak miałem dojść w ustach dziewczyny to poinformowałem ją o tym fakcie i ona po prostu przytrzymała głowę aż wystrzelę i połknęła moje nasienie. Jestem teraz z inną osobą i o tym że dochodzę poinformowałem Ją i powiedziałem że chcę skończyć w ustach. Za pierwszym razem wypluła, ale kolejne razy połyka. Więc myślę że musisz poinformować partnerkę o takim zamiarze i dać jej podjąć decyzję czy chce byś skończył w jej ustach i czy połknie czy nie to zależy od niej. Nie naciskaj i pozwól na rozwój wydarzeń.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry