• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak trafić do dziurki?

zivko edge 540

Cichy Podglądacz
hmm no wszytko oki ale pomyslcie ze w ameryce pracownicy zwani kontraktorami chyba sie nie zastanawiają nad tym jak trafic a nawet nie nad tym co papa smerf robi gdy obejrzy robin hooda oni maja inny problem a mianowicie gdy sciagają gatki gdy szybki numerek jest w robocie to im w purzyta azbest wchodzi a pozniej własnie rodzą sie z tego renaty beger i romany giertychy:) hmm a tak w ogóle to czy myslicie ze kombajnista z odzywołów ma problemy z kupieniem cwikły no bo tam podobno grasuje cwikłowy potwór i zjada całą kapuste :p
 

zivko edge 540

Cichy Podglądacz
powiem wam a własciwie napisze ze gdybym był Jurandem ze spychowa to nie wiem jak bym zareagował nie wiem tez jak na to wszystko reaguje Jan Suzin i Świtoń Mc (pozdro600 dla nich no i dla buki z muminków) ale wiem jak zareagował Wielki Imperator Wszechswiata i okolic komandor Otto von Komarus naczelny dowódca 104. floty intergalaktycznej .. wiem bo nim jestem pewnie sie teraz zastanawiacie czego by miała dotyczyc ta reakcja no dla ułatwienia napisze ze na pewno nie dotyczy sytuacji słupka granicznego i graniczącej z nim kępy trawy ale looz generalnie to suchaj kolorowy ja nie wim kto ty jestes i w ogóle nie wiem jaki masz rozmiar buta i czy lubisz jesc makaron przez nos ale wiem jedno ze drabina moze byc drewniana albo aluminiowo a co wiecej nawet najlepszy kon nie wejdzie do kazdej jaskini !!!!
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Tak jakby Ci napierdalał tymi postami po całym forum, zbastuj trochę Kolorowy bo przeginasz pałę :/ . To jest jego temat niech robi w nim co chce, przynajmniej w granicach dobrego smaku a jak narazie jest uber śmiesznie.


Wszyscy słudzy mroku mają kozę z boku, bo kozy potęga z piekła tutaj sięga. Wszyscy słudzy mroku mają kozę z boku, bo kozy potęga z piekła tutaj sięga.
 

Kolorowy

Podrywacz
Ta... nie mówił nikt Tobie, że zart jest smieszny tylko za pierwszym razem... potem staje się nudny... i żenujący... a jak jeszcze inny zaczynają świrowac tak samo to sie kompletna zenada robi.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Więcej loozu, od śmiechu jeszcze nikt nie umiał :) Absurdalne poczucie humoru ma to do siebie że jest absurdalne i nie każdy za nim w związku z tym przepada. Zivko nie wiem czy Ty to sam wymyślasz ale można się przy tym przez moment odmóżdżyć :wink:
 

zivko edge 540

Cichy Podglądacz
do kolorowego :

rozumiem ze kupiłes sobie glebogryzarke najnowszego typu i jestes wkurzony ze nikt tego nie zauwazył i ze nikt sie teraz nie wypytuje ciebieo na jakie ma przyspieszenie ile schowków i itp. no ale czemu musisz sie na mnie wyrzywac no spoko ja tez nie zauwazyłem tej glebogryzarki no ale inni tez wiec z łaski swojej wsiądz na swoją glebogryzarki i jedz do ugandy kopac wielkie tunele i co pewien czas bys wychodził z tych tuneli niczym kret oczywiscie usypujac takie kopce kretowskie tylko ze wieksze i wtedy okoliczni tubylcy by pomysleli ze to kret mutant przywedrował do ich regionu i mógłbys uciekac przed nimi bo napewno by chcieli cie upolowac ale ty bys tylko myslał ze "nie odbierzecie mi mojej glebogryzarki i najnowszego zdjecia boysów z koncertu z Żninie " no i wtedy był bys popularny moze nawet bys wystapił w bebekowej telewizji ugandowskiej .... zastanów sie nad tym a jesli to ci nie odpowiada to moze dla zabicia czasu zostałbys powiatowym szambowym tam gdzie mieszkasz wiesz jezdził bys tam gdzie pompowaliby szambo i bys to nadzzorował no w koncu jestes chyba w tym dobry bo ostatnio cos wspominałes o szambie wiec albo kret albo szambo :)
 

Kolorowy

Podrywacz
O... Klasiulla... powracajac do naszej rozmowy z rana na gg... juz wiem jakie masz poczucie humoru... iscie na poziomie. Brawo!
 

sii

Biegły Uwodziciel
a mozecie juz dac spokoj ?na poczatq to bylo ciekawe potem zrobilo sie normalne potem nudne a teraz zaczyna sie robi denerwujace/irytujace......
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry