• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile mieliście lat gdy przeżyliście swój pierwszy raz?

Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Kiedy to było? Wszedłeś do niej normalnie w odwiedziny?
No można było się odwiedzać, z tego co pamiętam, to ona przyjeżdżała do internatu w niedzielę po południu. Jakoś zawsze udawało się uprosic panie z portierni żeby wpuściły kolegę na chwilę. W pokoju wiadomo, smyranko, lizanko, palcóweczka, robótki ręczne itd. Aż któregoś razu - z tego co pamiętam, to była jej inicjatywa, zrobiliśmy to. To był pierwszy raz dla nas obojga, chociaż ona była już trochę doświadczona, miała jakiegoś tam chłopaka wcześniej, ja byłem zielony.
 
Mężczyzna

Dyskretny masażysta

Cichy Podglądacz
No można było się odwiedzać, z tego co pamiętam, to ona przyjeżdżała do internatu w niedzielę po południu. Jakoś zawsze udawało się uprosic panie z portierni żeby wpuściły kolegę na chwilę. W pokoju wiadomo, smyranko, lizanko, palcóweczka, robótki ręczne itd. Aż któregoś razu - z tego co pamiętam, to była jej inicjatywa, zrobiliśmy to. To był pierwszy raz dla nas obojga, chociaż ona była już trochę doświadczona, miała jakiegoś tam chłopaka wcześniej, ja byłem zielony.
I jeszcze miała orgazm?
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Poprawnie mówi się "wszedłeś w nią", nie "do niej". ;) :p

A dostawałeś jakieś instrukcje od niej, co robić, żeby ją zadowolić i żeby dać jej orgazm? Czytałeś wcześniej coś o sztuce ars amandi, jak dawać kobiecie orgazm?
Coś tam wiedziałem sam ale rzeczywiście podpowiadała mi, co na pewno pomogło. To jednak głównie w trakcie pieszczot, bo ten "pierwszy raz" był pierwszy dla nas obojga, więc tu kończyła się przewaga jej doświadczenia
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry