• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile mieliście lat gdy przeżyliście swój pierwszy raz?

Efiletahi

Cichy Podglądacz
No, i nie mam raczej szans.
Ja pierwsza znajomość w której obecny był seks, nawiązałem po 30 roku życia. Znam też conajmniej dwie osoby które swój pierwszy raz przeżyły jeszcze później, i co sympatyczne ciągle są w tych relacjach przy czym jedna para to para z bardzo dużym stażem, więc nigdy nic nie wiadomo, szanse są zawsze, a życie potrafi zaskakiwać. :)
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Ja pierwsza znajomość w której obecny był seks, nawiązałem po 30 roku życia. Znam też conajmniej dwie osoby które swój pierwszy raz przeżyły jeszcze później, i co sympatyczne ciągle są w tych relacjach przy czym jedna para to para z bardzo dużym stażem, więc nigdy nic nie wiadomo, szanse są zawsze, a życie potrafi zaskakiwać. :)
No tak ale ja niepełnosprawny, praktycznie nimoge się z domu ruszyć i wymagam 24h na dobe opieki
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
w sumie miałam 2 pierwsze razy
Za pierwszym on stracił dziewictwo, ja nie. 16 lat miałam. A potem był ten wyśniony wymarzony ... znaczy facet ... znaczy mężem został dwa lata później. Czy żałuję? absolutnie nie. Wtedy nie było innej drogi. Ale stracone 7 lat a potem 19.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry