• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Lucas

Cichy Podglądacz
16 długi, 15 gruby - obw.. Szczerze, podoba mi się, że nie jakiś 18-20 cm, mogę bez obaw rżnąć ile wlezie że coś zrobie dziewczynie, a jej jęczenie i krzyki i krzywienie potwierdzają, że jest jej bosko..
 

ewelin

Cichy Podglądacz
czasem lepszy ten 16 niż 18. zależy od operatora :) ale zwykle spotykałam się tak z +17 oczywiście na oko bo nigdy nie mam przy sobie miarki
 

kanciaty

Cichy Podglądacz
całe 16 cm , ale jak tak pytasz to teraz ty odpowiedz szczerze czemu pytasz czy ty masz kompleks a może twój partner :)
 

Powstaniec90

Cichy Podglądacz
Wyjdzie na to, że mam chyba najmniejszego z was wszystkich :D
13,5-15 ;) - Ale kobiecie mojej to starcza. Być moze dlatego, ze jeszcze nie miala w sobie innego hehe :)

Ale ja jestem stwierdzenia: "Nie rozmiar lecz technika robi z Ciebie zawodnika"
 

Jeo

Cichy Podglądacz
Próbowałem mierzyć i zawsze z tym był problem. Wychodzi mi około 21 cm ;) Mierzyłem nitką przykładając ją sobie to członka i potem do linijki. Także chyba dokładna metoda w miarę jest.
 

gejzer

Cichy Podglądacz
Widać odpowiadają tylko ci co mają większego niż średnia albo chcą się dowartościować albo źle mierzą. Faceci to chyba zawsze będą mieli na tym punkcie kompleksy tak samo jak niechęć pójścia do lekarza przed którym trzeba zdjąć gacie, dać się pomacać i wypiąć tyłkiem.
Ja mam różnie od 13 do 14,5 we wzwodzie. Albo to zależy od dnia albo źle mierzę :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry