• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

ZakazAnna

Nowicjusz
Mój obecny partner ma 15,5 16 cm i nie mogę narzekać a mój były miał 22 cm i był dla mnie za duży musiał być bardzo ostrożny bo czasami za mocno włożył i bolało
 

sym

Nowicjusz
nie jest za duzy ale naprawde wiele potrafi , zwlaszcza w polaczeniu ze sprawnym jezyczkiem i doswiadczeniem niesamowita rozkosz.
 

drSeks

Cichy Podglądacz
Princesska, jesteś studnia bez dna czy kobietą?. Nie wiem co rozumiesz przez rozmiar, ale tak na prawdę znaczenie ma obwód ( im większy /szerszy/, tym lepszy) niż długość. Zakładając że długość ( głębokość) pochwy u kobiety wynosi od 8 do 10 cm to na prawdę nie ma znaczenia czy penis będzie miał 15 czy 20 cm - im dłuższy tym bardziej "wbija" się w macicę, a to na rozkosz żadnego znaczenia nie ma, bo macica nie posiada stref erogennych. Ba, może wręcz powodować ból. Strefy erogenne znajdują się na odcinku do 5 cm w głąb od wejścia pochwy. Dla tego raczej obwód ( powinien mieć +/- 11 cm) ma znaczenie, ponieważ im bardziej luźna pochwa, tym mniejsze szanse na zadowolenie. Wy, Panie, też nie możecie siadać na laurach, ponieważ pochwa to mięsień i jak każdy wymaga ćwiczeń. Jeśli doprowadzisz swoją pochwę do tak kiepskiego stanu, że będzie można spokojnie włożyć w nią rękę, to będziesz musiała na słonie się przesiąść. Polecam kulki gejszy oraz odpowiednie stymulatory oraz ćwiczenie mięśni poprzez ich zaciskanie, można to robić np. siedząc przy biurku w pracy, wystarczy 15-20 minut dziennie by osiągnąć zadowalające rezultaty. Pozdrawiam :D
 
P

Princesska

Guest
widze ze sie Pan dr dobrze przygotowal.
jestem kobieta. a wypowiadam sie na ten temat bo mialam do czynienia z malym penisem i duzym. na tematy o ktorych pojecia nie mam nie odpowiadam.i mam doswiadczenie a nie suche fakty.
zgadzam sie z gruboscia ktora jest rownie wazna.
p.s apropo kulek - jest taki temat panie dr:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry