• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

GABINET SEXU REKRUTACJA DOMINIKA

Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
MÓJ WYMARZONY I WŁASNY GABINET SEKSUALNOŚCI – REKRUTACJA DOMINIKA.

Minęło już trochę czasu od chwili jak rekrutowałem Patrycje i po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć drugą asystentkę. Tak sobie pomyślałem, że może warto by było już zaangażować Patrycje, więc zadzwoniłem do niej, aby przyszła do gabinetu i pomogła mi przy rekrutacji. Oczywiście zgodziła się i ucieszyła, że będzie mogła być pomocna.

(Pukanie do drzwi)

Ooo… witam Pani Patrycjo, miło, że Pani przyszła.

Witam Szefie. Tak, z miłą chęcią pomogę i cieszę się, że Pan zadzwonił.

Tak, rozmawiałem z kilkoma dziewczynami i myślę, że ta Pani Dominika będzie fajnym uzupełnieniem naszego zespołu.

No, skoro szef tak uważa, to też myślę, że tak będzie ;) ma Szef dobre wyczucie. No w końcu wybrał mnie Pan, więc chyba nie ma tu przypadku ;) prawda?

No dokładnie Pani Patrycjo, dokładnie.

Ok, to proszę się iść przebrać i czekamy na Panią Dominikę.

Dobrze Panie Doktore, to ja zmykam się przebrać i zaraz wracam.

(Po chwili)

No już jestem!

No, Pani Patrycjo. Ładnie ten fartuszek na pani leży. Aż mnie ruszyło. Oj, nieładnie, nieładnie tak kusić przełożonego ;).

No wie Pan Szefie, staram się jak mogę. W końcu trzeba trzymać wysoki poziom ;) i poprzeczkę utrzymać, skoro mi Pan zaufał.

Dokładnie!

(Podczas czekania na Panią Dominikę sprawy przybrały zaskakujący przebieg).

Pani Patrycjo to jak już tak profesjonalnie Pani podchodzi do pracy, to proszę się bielizna pochwalić. ;) Bo widzę, że pod kitlem ma Pani tylko bieliznę.

Tak, dokładnie. No proszę… ładna? Prawda? Specjalnie do pracy kupiona ;).

No pięknie, cieszy mnie, że moja asystentka dba o każdy szczegół. Także ten ubraniowy w pracy.

No a jak, to podstawa. Ale widze coś ma Pan apetyt dziś na swoją Asystentkę :) prawda?

Ojj tak. Czyta mi Pani w myślach. Coś chyba mało było tych rożnych badań na rekrutacji co ;).

No zdecydowanie Panie Doktorze, zdecydowanie ;)

(Podszedłem do Patrycji, która stala już w samej bieliźnie i wsunąłem rękę w jej koronkowe majteczki. Poczułem pięknie idealnie wygolona cipkę, a mój palec, który powędrował niżej zanurzył się w mokrym śluzie. Zacząłem nim delikatnie penetrować jej cipkę, dokładając jeszcze drugi palec. Oczywiście Patrycja nie pozostała mi dłużna. Jej dłonie powędrowały w okolice mojego krocza i zanurzyły się w moich bokserkach. Mój członek już był na tyle naprężony, że nie musiała go zbyt długo stawiac do pionu. Tak wzajemnie się przez chwilę masturbowaliśmy, przerywając co chwilkę jakimś całusem. Kiedy moglem w nia juz wlozyc trzeci palec przenieslismy sie juz na fotel ginekologiczny i zaczalem powoli w nia wchodzic... miarowo i powoli, rytmicznie przyspieszajac. Jej slodkie soczki az tryskaly wszedzie wokol ... zaczalem sie bawic jej ksztaltnymi piersiami a jej sutki byly twarde jak skala.. co chwila jeczala z zachwytu a po intensywnej penetracji wystrzelilem w nia ogromna dawka witaminek, ktore wypelnily ja chyba niczym kontrast przed badaniem rentgenowskim ;))

ojj tak, no to teraz chyba Pan sie na 101% przekonal, ze dobrze Pan wybral? czy nie tak moj szefie?

tak, tego mi brakowalo chyba podczas rekrutacji.. tego pelnego obrazu reakcji na bodzce ;) No to zaszelelismy Pani Patrycjo czekajac na kandydatke ;) ale chyba mile to bylo czekanie ;)

No zdecydowanie "Panie Doktore", zdecydowanie.

Dobrze, musimy sie troszke ogarnac Pani Patrycjo bo jak to bedzie wygladac jak kandydatka przyjdzie a My tacy czerwoni ;) A z drugiej strony w koncu to troche inny gabinet i tu obowiazuja inne prywatne zasady. Z NFZ umowy nie mamy ;)

(Pukanie do drzwi)

Dzien dobry Pani Dominiko. Zapraszam, prosze wejsc. Milo, ze Pani dotarla.

Dzien Dobry Panie Doktore, tez sie ciesze, ze udalo mi sie dotrzec i ze moge uczestniczyc w rekrutacji.

Przedstawiam Pani swoja pierwsza asystentke. Pani Dominiko, to Patrycja. Bedzie mi pomagac w rozmowie rekrutacyjnej. Mam nadzieje, ze to nie problem?

Nie, wszystko w porzadku.

Dobrze Pani Dominiko, to prosze cos o sobie krociutko jeszcze na zywo opowiedziec i potem ja sam zadam kilka pytan.

moze jednak pierwsze pytanie… dlaczego zainteresowała panią moja oferta pracy?

Od pewnego czasu zaczęłam się interesować medycyną pod kątem ginekologii i seksuologii.

Zaciekawiło mnie to bardzo i uważam że jest to bardzo interesujący temat. Jakiś czas temu przełamałam w sobie pewną barierę i zaczęłam poznawać samą siebie.

Poprzez poznawanie swojego ciała odkryłam wiele sfer intymnych.

Może mi pani przypomnieć ile ma pani lat i jakie doświadczenia seksualne?

Mam 29 lat.

Jeśli chodzi o doświadczenia seksualne to trochę ich było.

Ale to mam Panu opowiadać ze szczegółami?

Tak, poproszę

Panie Doktorze

Dość w młodym wieku zaczęłam współżyć ale czy moja wiedza na ten temat jest obszerna to już Pan sam oceni. W chwili obecnej niestety nie posiadam stałego partnera jednakże bliskiego znajomego z którym mam możliwość od czasu do czasu doznać uniesień seksualnych. Jest to dość intymny temat ale poprzez bliskość, dotyk oraz innego typu zbliżenia odkrywamy swoje ciała i seksualność.

Wie pani jaka jest specyfika mojego gabinetu? Działamy prywatnie i w pełnej dyskrecji… czy to jest ok?

Niestety nie Panie Doktorze.

Nigdy nie doznawałam takich zbliżeń, ale myślę że wszystkiego można się nauczyć.

Dobrze, to bardzo się cieszę że jest pani otwarta na nowe wyzwania

Oczywiście że tak, jak najbardziej Lubię podejmować nowe wyzwania

To bardzo dobrze doceniam to. Myślę że z mojej strony to chyba wszystkie pytania. Przejdźmy może do praktycznej części rekrutacji.

Dobrze Panie Doktorze

Pani Patrycjo proszę przejąć pacjentkę i przygotować

Dobrze Panie Doktorze

Witam, jestem Patrycja. Miło mi że będziemy wspólnie pracować

Witam serdecznie

Jestem Dominika i również bardzo miło mi Panią poznać oraz cieszę się że będziemy miały możliwość współpracy.

Możesz mi mówić Patrycja... nie musimy tak oficjalnie

Dobrze, miło mi jestem Dominika

Dobrze to rozbierz się proszę Dominiko

i wykonamy kilka rzeczy w doktora o doświadczenie z kobietami w związku z pytaniem pana doktora

Dobrze

Już idę do przebieralni,gdy będę gotowa wrócę.

Patrycjo jestem gotowa możemy wrócić do dalszego etapu rekrutacji

Dobrze

Widzę że od razu się rozebrałaś w całości

Tak ;) Myślę że najlepiej od razu przejść do sedna

Ok podejdź do mnie prosze i podnieś rece do góry za głowę... zbadam piersi

Dobrze

Ok w porzadku.. piersi ładne kształtne nie wyczuwam zmian

Bardzo mnie to cieszy

Oprzyj się teraz rękami o fotel i wypnij dupke do mnie

Już Patrycjo

Postaram się wypiąć jak najmocniej abyś mogła móc wszystko dokładnie zbadać

No cipka od tyłu prezentuje się doskonale - odparla Patrycja

No dobrze, choć nie ukrywam że wolałabym aby Pan Doktor mnie badał - wtracila Dominika

To świetnie, Cieszę się że cipka jest w idealnym stanie

Z zza biurka odezwał się obserwujący wszystko pan doktor: „Wszystko w swoim czasie pani Dominiko. Ja obserwuje co Pani Patrycja robi proszę się nie obawiać”

Rozumiem doktorze, przepraszam

Wszystko w porządku. Także proszę zaufać pani Patrycji. Wie co robić.

W porządku Doktorze. Widzę że Pani Patrycja jest bardzo profesjonalna.

Miło mi to słyszeć Dominiko - odezwała się Patrycja i przyjęła z powrotem sprawy w swoje ręce.

Od wejdź na fotel proszę i kontynuujemy badanie i przygotowania do zbadania przez pana doktora

Dobrze, Ciebie też Patrycjo przepraszam

Spoko, zdarza się

Dobrze rozłóż nogi na podpórki, zobaczę teraz od przodu twą cipkę i trochę pobadam.

(Patrycja delikatnie rozchyliła cipkę Dominiki i zaczęła się dokładnie przyglądać jej wargom sromowym i oceniać wygląd, następnie, widząc, że cipka jest wilgotna włożyła jednego paluszka w cipkę Dominiki i zaczęła powoli penetrować jej cipkę, która robiła się coraz bardziej mokra).

Ojj Patrycja, jakie miłe badanie – odparła Dominika.

Cieszy mnie, że jesteś zadowolona – odpowiedziała Patrycja.

(Patrycja, widząc, że Dominika nie oponuje i podoba jej się badanie podniosła sobie fotel jeszcze wyżej, aby cipka była na wysokości jej buzi i zaczęła intensywnie ssac i języczkiem penetrować cipkę Dominiki. Ta zaś zaczęła się wic na fotelu z rozkoszy, a jej cipka zaczęła produkować coraz to większe ilości śluzu z podniecenia).

Panie Doktoru, proszę podejść obok Dominiki – odezwała się Patrycja. Myślę, że jest już gotowa na dalsze badania i na tyle rozluźniona, aby przejść do dalszego etapu badań już z udziałem Pana Doktora.

Dobrze Pani Patrycjo. I jak dotychczasowe spostrzeżenia. Wszystko ok? Jak Pani ocenia naszą kandydatkę?

Myślę, że świetnie sobie poradzi i będzie fajnym uzupełnieniem naszego teamu. Jestem bardzo zadowolona z badań, jakie wykonałam. Także bardzo pozytywnie oceniam ostatnie badanie. Pani Dominika bardzo dobrze je przyjęła, choć początkowo była zszokowana. Ale poddała się tym wszystkim czynnością i myślę, że jej się bardzo podobało.

Tak! Masz racje Patrycjo, był lekki szok i zaskoczenie, ale to było mile – wtrąciła się Dominika.

Panie Doktorze, proszę podejść obok Dominiki. Przygotuje Pana „sondę” do dalszych badań i aplikacji „witaminek”.

(Dominika rozpięła fartuch Pana Doktora i wzięła w rękę jego członka, troszkę go pomasowała i naprężonego włożyła w usta Dominiki, prosząc ja o to, aby ustami wymasowała „sondę” Pana Doktora. Sama zaś stala obok i czuwała nad prawidłowym przebiegiem wszystkiego).

Dobrze, myślę, że już wystarczy. Pani Dominika przeszła kolejny test rekrutacji i bardzo dobrze radzi sobie z badaniem członka. Myślę, że partnerzy naszych pacjentek będą zadowoleni – podsumowała Patrycja.

Dobrze Panie Doktoru, zapraszam do przodu.

(Patrycja zniżyła fotel do poziomu, przy którym cipka Dominiki znalazła się na wysokości członka Pana doktora. Następnie rozychylila cipkę Dominiki i powoli przyłożyła „sondę” do wejścia cipki, kontrolując intensywność i głębokość penetracji. Kiedy cipka była już na tyle oswojona z członkiem, Patrycja poprosiła Pana Doktora, aby zaczął intensywnie i głęboko wchodzić i wychodzić. Ruchy stawały się coraz mocniejsze. Pan Doktor przejął inicjatywę i kontynuował badanie, wykonując trzy płytkie i jeden głęboki i mocny ruch wejścia w cipkę Dominiki. Ta zaś robiła się coraz bardziej mokra z podniecenia na całym ciele. Tym bardziej że Patrycja zamieniła się miejscami z doktorem i intensywnie zaczęła pieścić piersi Dominiki. Jej sutki stały się twarde jak skala, a ciało zaczęły przechodzić spazmy).

Dobrze widze, że Pani Dominika jest już na skraju omdlenia – zauważyła Patrycja i przekazała ta sugestie do Pana Doktora. Ten potwierdził to spostrzeżenie i przyspieszył swoje ruchy. Patrycja stala wciąż obok Dominiki, widząc, że ta ma już dość na tyle, że może zaraz odlecieć.

To Panie Doktoru, finiszujemy i kończymy badanie… proszę aplikować te „witaminki”, bo nam tu zaraz Dominika zemdleje ;).

Dobrze moja asystentko… przyspieszam ;)

(Mocne uderzenie ciepła wypełniło Dominikę i „witaminki”, tak jak kilka godzin szybciej u Patrycji wypełniły teraz cipkę Dominiki. Wila się na fotelu, jak waz i powoli z minuty na minutę wielokrotne orgazmy się uciszały i Dominika wracała do nas w pełnej świadomości).

No Pani Dominiko, zdała Pani celująco nasz egzamin i myślę, że mój wybór internetowo był trafny i mogę potwierdzić, że będzie Pani świetnym uzupełnieniem naszego zespołu – spuentował Pan Doktor.

A Ty Patrycjo co myślisz?

Podzielam zadanie Pana Doktora i jestem megazadowolona z mogę powiedzieć już koleżanki z pracy, że tak dzielnie i pozytywnie przeszła cala rekrutacje.

To super. To mamy skompletowany zespół. A Ty Patrycjo przeszłaś dziś kolejny egzamin i myślę, że zasłużyłaś chyba na to, aby być moja prawa ręka. Bardzo sprawnie i z wielkim opanowaniem kierowałaś dziś rekrutacja.

Bardzo mi milo to słyszeć Panie Doktorze. Staram się i będę robiła wszystko, aby nie stracić tego zaufania, jakim mnie Pan obdarzył – odparła Patrycja.

Ja także bardzo dziękuje za miłe słowa i że obdarzył mnie Pan Doktor zaufaniem. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i że będę częścią tego super zespołu i projektu. Oczywiście tez będę się starała, aby z każdym dniem stawać się lepsza i tez zdobywać to zaufanie i uznanie wobec mojej pracy – podsumowała Dominika.

To fajnie moje Kochane Asystentki. Mamy za sobą intensywne kilka godzin. Myślę, że na dziś już nam wystarczy. Zmykamy do domu i czekamy na pierwszych pacjentów.

CDN
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Dla mnie spoko 😁 czytało się lżej niż pierwsze opowiadanie z uwagi na odstępy. Ale bardziej pobudziło mnie pierwsze z Patrycja 😁 nie mniej czekam na następne 😁🤪😁🤪
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry