• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz włosów

Karolciamis

Cichy Podglądacz
Długie włosy są jedną z tych oczywistych i widocznych rzeczy które pozwalają już z daleka odróżnić kobietę od mężczyzny. Mi się zdarzyło wielokrotnie owijać moje włosy wokół męskiego przyrodzenia podczas seksu oralnego.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Tuż przed igraszkami uwielbiam kiedy kobieta sama rozpuszcza włosy, a potem z przyjemnością ich dotykam, kręcę wokół palców oraz targam. Po seksie jeszcze wręcz marzę, aby wejść wspólnie pod prysznic, bym mógł umyć jej włosy, wysuszyć, a na koniec uczesać.
Kurcze, bardzo fajny fetysz, szczegolnie opcja po seksie z myciem włosow. Nie dosc ze orgazm to jeszcze usługa fryzjerska na koniec :giggle: Włosy wiadomo, sa erotycznym akcentem. Tak jak piszesz, samo rozpuszczanie czy rozplatanie, bawienie sie nimi, lekkie targanie czy przyciaganie np. podczas orala🥰
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
mam długie włosy, zawszy je rozpuszczam w łóżku, bardzo lubię jak facet się nimi bawi, to podniecające, niestety mało który interesuje się kobiecymi włosami. Masz fajny fetysz, zazdroszczę Twojej partnerce, sama lubię długie włosy, uważam że to najlepsza ozdoba kobiety.

Też uwielbiam miętosić długie włosy , czuję w tym dotyku mega kobiecość
I przytulać się do ślicznej owłosionej cipci...
Myziać się po buzi Twoimi włoskami...
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Włosy włosami... Hiszpanie na przykład też z tyłu głowy bardzo często mają dłuższe włosy a nie wygolone... sam lubię jak z tyłu głowy kobieta złapie za włosy i ciągnie... po prostu jest to mega przyjemna sfera ludzkiego ciała. :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry