• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy fetysz stóp jest dla was obrzydliwy

Mężczyzna

AmDen

Cichy Podglądacz
Witam wszystkie kobiety😊 chciałbym się dowiedzieć czy fetysz stóp jest dla was obrzydliwy czy też nie??
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Mnie nie obrzydza, jest kilka takich fetyszy, które mnie odrzucają, ale ten nie. Jednak zdecydowanie nie jest to coś co mnie podnieca.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Zależy od stóp...
Są kobiety, które mają brzydkie, niezadbane stopy, nawet młode dziewczyny.
A są takie co mają piękne zgrabne stópki, ja mam przyjemność żyć z kobietą z właśnie takimi stopami :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Zależy od stóp...
Są kobiety, które mają brzydkie, niezadbane stopy, nawet młode dziewczyny.
A są takie co mają piękne zgrabne stópki, ja mam przyjemność żyć z kobietą z właśnie takimi stopami :)
Również mogę się pod tym podpisać,moja partnerka ma piękne stópki,wręcz stworzone do pieszczenia. A kiedyś myślałem,że Mnie to nie kręci :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Żeby nie odbiegać od tematu :mad:

Jeśli damskie stópki są ładnie "opakowane" to aż proszą się o pieszczoty.
 
Kobieta

Olivvia

Cichy Podglądacz
Fetysz jak fetysz. Obrzydliwe to może być kupowanie stolca dziewczyn albo smarowanie się własnym kałem..
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Kobiece stópcie są smakowite i seksowne! 😋😋😋

Czemu tak uważasz? Infantylny?!

Jakież to są? 😎
Po pierwsze mam okropne łaskotki na boczkach i stopach. Więc te sfery są zakazane i na nie jest wstęp wzbroniony. Dlaczego dziwny, dziecinny i infantylny? Bo dziwny i infantylny, stopami bawią się dzieciaki w podstawówce, butami, skarpetkami, grając w gumę. Ba, mój rocznik x lat temu sam tak się bawił, ja się tak bawiłam. Żeby nie było to pierwsze skojarzenia obok obuwia na słowo stopa. I ostatnie jak niby stopy mogą być sferą seksualną? Jak!? Pot na stopach po całym dniu, odświeżacze do obowia, pielegancja i higiena stóp, ale najczęstsze i typowe choroby na stopach- haluksy, grzybica, kurzajki... Fe! Masowe reklamy specyfików w tv na te problemy. To są moje pierwsze skojarzenia na stopy.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
stopami bawią się dzieciaki w podstawówce, butami, skarpetkami, grając w gumę.
Dorośli też grają w gumę🤪😂

Ponieważ higiena w mojej opinii to absolutny mus, nie przepadam za tym fetyszem zbytnio. Tzn masowanie czystych stópek🤤 delikatne całowanie przy grze wstępnej - jasne. Ssanie - neva eva!
Ale przede wszystkim nie moja bajka, kiedy fetysz stóp, przeważa nad fetyszem mojej przyjemności 😜😜😜😜
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry