• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz ubrań przeznaczonych do wyrzucenia

Mężczyzna

petro33

Cichy Podglądacz
Cześć,

mam chyba nietypowy fetysz. Podniecają mnie letnie ubrania mojej dziewczyny, typu sukienki, bluzki, letnie piżamy, stroje kąpielowe, bielizna, którą moja dziewczyna chce wyrzucić. Np. moja dziewczyna oznajmiła mi, że zamierza teraz przejrzeć sukienki i część powyrzucać, bo ma ich za dużo. Ogólnie mnie ta myśl podnieca, ale nie chciałbym żeby swoje seksowne ciuchy wyrzucała. Ogólnie mam taką fantazję, że ona oznajmia mi, że będzie wyrzucać ciuchy, robimy przegląd jej szafy, robi się kupka rzeczy przeznaczona na śmietnik/na szmaty. Ona po kolei ubiera każdą z tych rzeczy i się z nią żegnamy poprzez baraszkowanie z użyciem takich ciuchów, rozdzieramy je i np. ona na koniec mnie nim pieści na pożegnianie, ale ona nie chce się na to zgodzić, że to jest nienormalne albo nie będzie szmaty potem prała żeby jej używać.. Czy ktoś ma podobny fetysz/problem i co o nim sądzicie?
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Ja też nieraz ratowałem rajstopy z kosza, jeśli to były wyprane i wyrzucone bo coś tam jej się nie podobało, to zakładałem je później. A jak to były noszone to spuszczałem się w nie. :) I jeszcze ratowałem buty ale tylko chwilowo, zabawiłem się i kończyłem w środku i później na śmietnik. A co do seksu to też uwielbiam jak dziewczyna ma sukienkę albo spódniczkę, rajstopy albo pończochy i lubię jak ma na sobie buty szpilki, botki albo baleriny. Wiadomo, nie często kocha się że mną w ubraniu, ale raz na rok się uda brać ja w sukience.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry