• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz spermy u partnerki

Mężczyzna

dannterr

Cichy Podglądacz
Witajcie.
Moja partnerka ma bardzo duży fetysz związany z spermą. Marzy jej się aby kiedyś mogła wypić wręcz całą szklankę mojego nasienia. Chciałbym jej jakoś pomóc w realizacji tej fantazji i tu rodzi się pytanie. Jak przechowywać sperme? Czy normalnie można ją w lodówce trzymać, powiedzmy 3-4 dni? Tak żeby uzbierało się jej trochę. Niestety nie mam zielonego pojęcia, dlatego stwierdziłem, że zapytam na forum.
Miłego wszystkim życzę i dziękuję za odpowiedzi ;)
 
Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
Polecam zbierać każdy spust do kubeczka (np na mocz, kupisz w aptece ;) ) i mrozić :) po tygodniu masz całkiem sporo spermy, którą jak pozostawisz chwilę w pokojowej temp. lub położysz na kaloryferze (lepiej w te upalne dni wystawić na słońce ;) to po chwili masz kubeczek spermy dla swojej partnerki ;)
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Witajcie.
Moja partnerka ma bardzo duży fetysz związany z spermą. Marzy jej się aby kiedyś mogła wypić wręcz całą szklankę mojego nasienia. Chciałbym jej jakoś pomóc w realizacji tej fantazji i tu rodzi się pytanie. Jak przechowywać sperme? Czy normalnie można ją w lodówce trzymać, powiedzmy 3-4 dni? Tak żeby uzbierało się jej trochę. Niestety nie mam zielonego pojęcia, dlatego stwierdziłem, że zapytam na forum.
Miłego wszystkim życzę i dziękuję za odpowiedzi
Zrób jej gangbang, będzie miała świeżą spermę z kilkunastu kutasów, prosto do ust jej się będą spuszczać
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Mam chłopaka ale jest za grzeczny a ciężko w realu kogoś poznać co by byl otwarty, zresztą większość tak ma chyba:)
Rozmawiaj z nim, każdy ma fantazje i fetysze ale niewielu jest w stanie o tym otwarcie mówić. Poprzez wspólne rozmowy o Waszych pragnieniach, nawet tych najbardziej zboczonych i pojechanych, nie tylko możecie nawzajem się poznawać ale i budować zaufanie. To właśnie najczęściej brak zaufania blokuje partnerów przed wyznaniem swoich pragnień i ogranicza swobodę ekspresji seksualnej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry