• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz rajstop: czy facetów podniecają rajstopki?

Mężczyzna

marcinstefanski46a@gmail.

Seks Praktykant
zawsze mnie to intrygowalo :) Czy wszystkich facetów zawsze kręcą rajstopy ?? Z jakimkolwiek facetem bym nie miala do czynienia (oczywiscie na gruncie oczywiscie "złuzbowym" zebyśćie nie pomysleli ze jakas nimfomanka jestem) to wszyscy oni zawsze zachwycali sie rajtkami :p CO WY W TYM WIDZICIE ?
Parę razy mi zadano to pytanie i nie wiem. Kocham to
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Zdecydowanie się podpisuję! Mozna rozdzierac w kroku rajstopy, ale nie zawsze panią się to podoba, sprzedają takie z wyciętymi dziurkami? Jak w majteczkach?
rozedrzyj jedne, odkup pięć i potem rozedrzyj 3. Ty zadowolony a pani z rajstopami wychodzi i tak na plus.
Są takie z wyciętym krokiem.
istnieją też bodystockings
U nas najczęsciej kabaretkowe bodystockings które może się podobac lub nie. Ja nie znoszę takich.
Ale są miejsca gdzie kupisz takie które np ja lubię
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Mężczyzna

lukasjon

Cichy Podglądacz
nic nowego i nic dziwnego.
Ja systematycznie namawiam żonkę żeby popatrzeć z
rozedrzyj jedne, odkup pięć i potem rozedrzyj 3. Ty zadowolony a pani z rajstopami wychodzi i tak na plus.
Są takie z wyciętym krokiem.
istnieją też bodystockings
U nas najczęsciej kabaretkowe bodystockings które może się podobac lub nie. Ja nie znoszę takich.
Ale są miejsca gdzie kupisz takie które np ja lubię
Moja pani nie kupuje sobie rajstop to ja ogarniam temat te do pracy te po domku te na miasto. Ale zawsze wszystkie są poplamione 😂 już do tego przywykła 🦵💦👠
 
Mężczyzna

Fb86

Cichy Podglądacz
zawsze mnie to intrygowalo :) Czy wszystkich facetów zawsze kręcą rajstopy ?? Z jakimkolwiek facetem bym nie miala do czynienia (oczywiscie na gruncie oczywiscie "złuzbowym" zebyśćie nie pomysleli ze jakas nimfomanka jestem) to wszyscy oni zawsze zachwycali sie rajtkami :p CO WY W TYM WIDZICIE ?
U mnie pończochy. Nie lubię, jak rajstopy układają się na cipce, poza tym nie muszę zdejmować pończoch, żeby wylizać zoney
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
zawsze mnie to intrygowalo :) Czy wszystkich facetów zawsze kręcą rajstopy ?? Z jakimkolwiek facetem bym nie miala do czynienia (oczywiscie na gruncie oczywiscie "złuzbowym" zebyśćie nie pomysleli ze jakas nimfomanka jestem) to wszyscy oni zawsze zachwycali sie rajtkami :p CO WY W TYM WIDZICIE ?
Rajstopy dla mnie jako faceta to chyba najwieks,y fetysz wraz z stopami u kobiety. Uwielbiam piescic żony stopki, ssajac przy okazji paluszki, podczas gdy coś innego porusza się w jej cipce 😉
Rajstopki podkreślają figurę, pobudzają, sprawiają iż kobieta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Jest to swego rodzaju afrodyzjak w łóżku.

Jednocześnie muszę z przykrością powiedzieć iż mimo ,że to działa na facetów (chyba 99.9% populacji męskiej się zgodzi😁), to jednak jest cześć kobiet które są anty do nie tylko rajstop ale ogólnie jakiejkolwiek seks, erotycznej bielizny. Jest to szok, bo na prawdę szkoda 😐
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Rajstopy dla mnie jako faceta to chyba najwieks,y fetysz wraz z stopami u kobiety. Uwielbiam piescic żony stopki, ssajac przy okazji paluszki, podczas gdy coś innego porusza się w jej cipce 😉
Rajstopki podkreślają figurę, pobudzają, sprawiają iż kobieta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Jest to swego rodzaju afrodyzjak w łóżku.

Jednocześnie muszę z przykrością powiedzieć iż mimo ,że to działa na facetów (chyba 99.9% populacji męskiej się zgodzi😁), to jednak jest cześć kobiet które są anty do nie tylko rajstop ale ogólnie jakiejkolwiek seks, erotycznej bielizny. Jest to szok, bo na prawdę szkoda 😐
Noooo, moją namówić na pończochy do łóżka to graniczy z cudem :(
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry