• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Po tym jak widziałem filmy i zdjecia z kuzynką mojej partnerki, zastanawiam się jak ona by zareagowała wiedząc że i ona i jej facet mi to udostępnili (i pytanie, świadomie?). Jak by to było, gdybym jakoś dał jej do zrozumienia, że widziałem filmy z niayw roli głównej. One jest dość otwartą osobą jeśli chodzi o seks, może by się spytała czy mi się podobało, cz my robimy podobnie? Wyobrażam sobie to jej spojrzenie i te iskry w czarnych oczach...
No ale tej fantazji, raczej nie spełnię 🫣
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ze na mój priv. płyną setki skandalicznych i oburzajacych fotek. zawierają wizerunki cipek, cycuszkow, tyłeczków itp. atrybutów kobiecości. Spełnienie tej fantazji spowodowaloby zablokowanie poczty, a więc pozostaje ulga, że sie nie spełni...A szkoda bo mógłbym dołączyć do głosów słusznego oburzenia na SF :LOL:
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Mnie bardzo kręci fantazja seksu z dojrzałą parą, w którym to ja zaspokajam Pana analnie a Pani się przygląda i od czasu do czasu dołącza się do zabawy ;)
 
  • Like
Reactions: tpo
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Fantazja z tym jak kilku facetów zalewa mnie spermą, że wycieka z moich wszystkich dziurek i wtedy wchodzi kolejny.
Resztę fantazji planuję spełnić w miarę możliwości. I tak oto bycie prawdziwą czyjąś ciotką jest niewykonalne, ale zawsze zostaje wyobraźnia ;) Czy też bycie prostytutką, laską szantażem zmuszoną do seksu itp.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Fantazja z tym jak kilku facetów zalewa mnie spermą, że wycieka z moich wszystkich dziurek i wtedy wchodzi kolejny.
Resztę fantazji planuję spełnić w miarę możliwości. I tak oto bycie prawdziwą czyjąś ciotką jest niewykonalne, ale zawsze zostaje wyobraźnia ;) Czy też bycie prostytutką, laską szantażem zmuszoną do seksu itp.
Ciocie sa fajne, jak byłem mały kupowały mi cukierki, a ich koleżanki mnie obcałowywały☺️🤭 Zostań dobraa ciocią!!:D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Fantazja Ogłoszenia 2
H Mocna fantazja o seksie w 4 Opowiadania erotyczne 2
T Tyleczek w oknie ... Fantazja kolezanki ... Fantazje erotyczne 1
S Dziwna fantazja Fantazje erotyczne 15
absurdalneharlequiny Fantazja o mamie Opowiadania erotyczne 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry