• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Chyba nie mógłbym zmusić kobiety do tzw " brutalnego głębokiego gardła" mogę wiele wobec kobiety i kobieta może wiele wobec mnie, ale to jest coś co mnie hamuje, wydaje mi się, że to brak szacunku do kobiecego ciała i do samej kobiety. Rozumiem seks oralny, nawet nieco ostrzejszy, ale klimaty, które widać na filmach to dla mnie przesada.
To zależy od kobiety, trafiłem kiedyś na taką, którą to bardzo lubiła.
 

OchydnyRobak

Nowicjusz
Jakiekolwiek pożyczanie żony, partnerki z którą w danym momencie jestem w poważnym układzie, w ramach coraz powszechniejszych fantazji na temat tego jak się bzyka moja żona z innym nie wchodzą w grę. Rozpieszczony i kapryśmy ze mnie chujek i wychodzę z założenia co moje to moje.
Czytam jednak to forum i zaczynam się zastanawiać, że to głównie faceci maja ochotę na użyczenie swojej partnerki.
Dlatego się zastanawiałem dzisiaj i wymyśliłem, co by było gdyby kobiety zaczęły pisać post typu chciałbym by jakiś koleś zarżnął mojego faceta, bo mam ochotę na to popatrzeć, albo szukam gościa, który wyskoczy na ring z moim partnerem, podnieca mnie bowiem walka i patrzenie na nią.
Powiedzmy minuta na ringu, bez kasków i ochron, dopuszczam kolana i łokcie a ja wzywając karetkę powiem, że ukochany wywrócił się na mydle.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Jakiekolwiek pożyczanie żony, partnerki z którą w danym momencie jestem w poważnym układzie, w ramach coraz powszechniejszych fantazji na temat tego jak się bzyka moja żona z innym nie wchodzą w grę. Rozpieszczony i kapryśmy ze mnie chujek i wychodzę z założenia co moje to moje.
Czytam jednak to forum i zaczynam się zastanawiać, że to głównie faceci maja ochotę na użyczenie swojej partnerki.
Dlatego się zastanawiałem dzisiaj i wymyśliłem, co by było gdyby kobiety zaczęły pisać post typu chciałbym by jakiś koleś zarżnął mojego faceta, bo mam ochotę na to popatrzeć, albo szukam gościa, który wyskoczy na ring z moim partnerem, podnieca mnie bowiem walka i patrzenie na nią.
Powiedzmy minuta na ringu, bez kasków i ochron, dopuszczam kolana i łokcie a ja wzywając karetkę powiem, że ukochany wywrócił się na mydle.
Oho, będzie się działo.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Przerżnęłaś zakład?
Nagrodę wyznaczyłaś?
Awatar nowy zrobiłaś?
Te inne rzeczy, teges i co ?
Się pytam, się?
Bo ja... bo ja yyyyyyy, nie powiedziałeś mi jaki ma być kolor napisu, że oczojebny to mi nic nie mówi:rolleyes:🥶 i dlatego nie zrobiłam.
Ale Robasiu, czy to ważne, już się nie denerwuj 🤗. Co tam u Ciebie ;) ?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Fantazja Ogłoszenia 2
H Mocna fantazja o seksie w 4 Opowiadania erotyczne 2
T Tyleczek w oknie ... Fantazja kolezanki ... Fantazje erotyczne 1
S Dziwna fantazja Fantazje erotyczne 15
absurdalneharlequiny Fantazja o mamie Opowiadania erotyczne 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry