• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Datezone. Ktoś słyszał? Używa? Jakies opinie?

Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
I jak to oceniasz? Ludzie zakupują vipka czy raczej zwijają się ze strony? W sumie może teraz łatwiej zagadać do jakiejś kobiety żeby nie zostać spławionym bo mniej osób pisze.
 
Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
I jak to oceniasz? Ludzie zakupują vipka czy raczej zwijają się ze strony? W sumie może teraz łatwiej zagadać do jakiejś kobiety żeby nie zostać spławionym bo mniej osób pisze.
3 dni temu dołączyłem, na razie się rozglądam, czy do kogoś warto pisać.
Ale zdecydowanie mniej facetów pisze do mnie niż poprzednio. Więc jakiś plus jest
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Kiedyś byla chyba jedna wiadomość za darmo na dzień. Teraz potrzebny jest VIP. Jakie macie opinie o dirtymuffin. net?
 
Mężczyzna

SK32

Cichy Podglądacz
Datezone zrobili płatny?

Mieliśmy tam konto z żoną z rok temu, mając zdjęcie można było pisać do każdego.
Przez co była masa wiadomości, spamu, zdjęć penisów itp....
Nie szło nikogo znaleźć.

Jak jest teraz? Poprawiło się coś?
W sumie wykupienie VIPa może tą stronę uratować bo inaczej to się stoczy w same fejk konta.


Co Waszym zdaniem jest lepsze obecnie?
Datezone czy zbiornik?
 
Kobieta

gejsza93

Cichy Podglądacz
Ja posiadam tam konto. Na chwilę obecną nie spotykam się za kasę ale nie ukrywam że da się tam zarobić 😊 delikatna strona która jest przeznaczona do spotkań w wiadomym celu 😊
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Na chwilę obecną nie spotykam się za kasę ale nie ukrywam że da się tam zarobić 😊
lubię ten portal ale to z punktu widzenia kobiety. Jednak mazczyzni mają podobno trudności 🙂

Taaa... Nic dziwnego, że prostytutce łatwo tam znaleźć chętnych klientów 😅. Jednak na podstawie rozmów z innymi kobietami, które szukały tam po prostu kochanka, to już nie jest tak kolorowo - większość facetów na tego typu stronach to łgarze, którzy chcą zaliczyć jak najwięcej i weryfikacja każdego z osobna to niemała uciążliwość, a gwarancji i tak nie ma.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Szar Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że faceci chcą mieć jak najwiecej kochanek, a kobiety tylko jednego kochanka i to one są OK, czy może jest inaczej:unsure:
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Szar Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że faceci chcą mieć jak najwiecej kochanek, a kobiety tylko jednego kochanka i to one są OK, czy może jest inaczej:unsure:
To nie moje zdanie, lecz kobiet z którymi tam kiedyś rozmawiałem, a które były zainteresowane stałą relacją z jednym mężczyzną. Chodzi o to, że lwia część facetów liczy na szybkie spotkanie i po prostu często kłamie żeby tylko dopiąć swego. Takiej kobiecie, do której dobijają się tabuny facetów, ciężko jest wszystko weryfikować i nawet pomimo ostrożności trafiają na oszustów, bo to zawsze w końcu wyjdzie. Pamiętam jak na początku przypadkowo zarejestrowałem się tam jako kobieta, pół minuty po utworzeniu konta, z pustym profilem, miałem już kilka wiadomości, połowa profili ze zdjęciami kutasów. To chyba nawet gorsze niż facet szukający tego typu relacji, bo ten natłok szybko może spowodować uczucie zniechęcenia.
Oczywiście można tam spotkać różnych ludzi, przecież sam tam szukałem stałej kochanki i nie odzywałem się do kobiet, które już z opisu, czy zdjęć nie spełniały moich wymagań, a tych w sumie było całkiem sporo.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
To nie moje zdanie, lecz kobiet z którymi tam kiedyś rozmawiałem, a które były zainteresowane stałą relacją z jednym mężczyzną. Chodzi o to, że lwia część facetów liczy na szybkie spotkanie i po prostu często kłamie żeby tylko dopiąć swego. Takiej kobiecie, do której dobijają się tabuny facetów, ciężko jest wszystko weryfikować i nawet pomimo ostrożności trafiają na oszustów, bo to zawsze w końcu wyjdzie. Pamiętam jak na początku przypadkowo zarejestrowałem się tam jako kobieta, pół minuty po utworzeniu konta, z pustym profilem, miałem już kilka wiadomości, połowa profili ze zdjęciami kutasów. To chyba nawet gorsze niż facet szukający tego typu relacji, bo ten natłok szybko może spowodować uczucie zniechęcenia.
Oczywiście można tam spotkać różnych ludzi, przecież sam tam szukałem stałej kochanki i nie odzywałem się do kobiet, które już z opisu, czy zdjęć nie spełniały moich wymagań, a tych w sumie było całkiem sporo.
Dziekuję:)
 
Mężczyzna

DarkCookie

Cichy Podglądacz
Chyba mam tam konto od początku istnienia strony i tylko kilka razy udało mi się spotkać z jedną kobietą. Była starsza o jakieś 25 lat ode mnie. Myślę że ten czas można było lepiej spożytkować.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry