• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Strony podobne do Datezone lub Erodate dla par

Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Miałem konto na datezone z kobieta,i wyraznie pisalismy ze szukamy kobiety do trojkata,i prosimy facetow o nie pisanie wiadomości, ale nie da rady walą drzwiami, i oknami...
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Miałem konto na datezone z kobieta,i wyraznie pisalismy ze szukamy kobiety do trojkata,i prosimy facetow o nie pisanie wiadomości, ale nie da rady walą drzwiami, i oknami...
Bo, jak w większości przypadków, widzą "kobieta", czyli jakoś to będzie. Może się skuszą, jestem fajny, zobacz zdjęcia.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Bo, jak w większości przypadków, widzą "kobieta", czyli jakoś to będzie. Może się skuszą, jestem fajny, zobacz zdjęcia.
ja uwielbiałam teksty że nie pożałuję, że zrobi mi mega dobrze, chociaż ja w danym momencie miałam fazę na lizanie fajnej cipki. Seks z facetem przecież mam na codzień więc po co mi kolejny skoro nie tego szukam. A jeszcze jak zdarzyło mi się dwóch czy trzech zaprosić, bo mój miał fazę że robię to z innym na jego oczach, to okazywało się, że kolega jest tak zestresowany i tak słabą ma kondycję, że bałam się że będę mieć chłopa na sumieniu. Chociaż ja zawsze tłumaczyłam, że jak coś to ja lubię mega mocno i mega szybko... tak oczywiście zrobię Ci tak jak lubisz... zobaczysz odlecisz :p
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
ja uwielbiałam teksty że nie pożałuję, że zrobi mi mega dobrze, chociaż ja w danym momencie miałam fazę na lizanie fajnej cipki. Seks z facetem przecież mam na codzień więc po co mi kolejny skoro nie tego szukam. A jeszcze jak zdarzyło mi się dwóch czy trzech zaprosić, bo mój miał fazę że robię to z innym na jego oczach, to okazywało się, że kolega jest tak zestresowany i tak słabą ma kondycję, że bałam się że będę mieć chłopa na sumieniu. Chociaż ja zawsze tłumaczyłam, że jak coś to ja lubię mega mocno i mega szybko... tak oczywiście zrobię Ci tak jak lubisz... zobaczysz odlecisz :p
Ojj,tak w pisaniu sa najlepsi ,co to oni nie zrobią, i to każdy 😁😁 Moja skasowała konto, a szkoda bo lubiłem popatrzeć głównie na inne pary,a że my jesteśmy atrakcyjni to w pare dni w rankingu swojego województwa trafilismy na szczyt,i dlugo tak piastowalismy😉
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Najlepsze sa profile bez zdjec oferujacy spotkanie 🤣🤣🤣
i jeszcze ma pretensję że nie odpowiadam... pierwsze co to chociaż wypada się pokażać, muszę zobaczyć jak wygląda, bo są tacy panowie, z którymi bym się nie bzyknęła nawet jakby byli jedyni na ziemi, wolę wtedy do końca życia zadowalać się sama :D Ja miałam profil mocno rozbudowany więc każdy widzieli kazdy element mojej osoby, nawet wiedzieli w którym miejscu mam pieprzyki :D
Ale sam się nie pokaże, bo się boi zdjęcia wysłać, ale jest przystojny i na pewno mi się spodoba
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Ojj,tak w pisaniu sa najlepsi ,co to oni nie zrobią, i to każdy 😁😁 Moja skasowała konto, a szkoda bo lubiłem popatrzeć głównie na inne pary,a że my jesteśmy atrakcyjni to w pare dni w rankingu swojego województwa trafilismy na szczyt,i dlugo tak piastowalismy😉
Mnie bardzo kręciło jak wystawiałam dupkę do kam i widziałam zwiększającą się liczbę widzów. Zakładałam że chociaż połowa z nich waliła kutasa patrząc na mnie, niestety jak się już wdałam w jakiś dialog, albo któryś usilnie non stop kazał mi pokazywać to co on chce zobaczyć to mi podniecenie spadalo, bo traciłąm czas na tlumaczenie mu, że kamerka jest moja i ja pokazuję to co chcę, ze takie polecenia od niego dziiałają na mnie jak płachta na byka
 
Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Bo, jak w większości przypadków, widzą "kobieta", czyli jakoś to będzie. Może się skuszą, jestem fajny, zobacz zdjęcia.
Nawet opisu nie czytają. Wcześniej na naszym koncie mieliśmy z wykrzyknikami napisane "Czytać opis !!!!!", teraz jest "Na ten czas nikogo nie szukamy". Jak wcześniej, tak i teraz pełno wiadomości o spotkanie od profili bez zdjęć.
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Mnie bardzo kręciło jak wystawiałam dupkę do kam i widziałam zwiększającą się liczbę widzów. Zakładałam że chociaż połowa z nich waliła kutasa patrząc na mnie, niestety jak się już wdałam w jakiś dialog, albo któryś usilnie non stop kazał mi pokazywać to co on chce zobaczyć to mi podniecenie spadalo, bo traciłąm czas na tlumaczenie mu, że kamerka jest moja i ja pokazuję to co chcę, ze takie polecenia od niego dziiałają na mnie jak płachta na byka
Sądzę ze 90% waliła konia,a to ze jak zobaczą kobietę na kamerce,i traktuja jak swoja własność do wykonywania ich zachcianek,to norma. Wtedy poziom uderzanej spermy do głowy przekracza wszystkie granice😁
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
DateZone to portal oblegany raczej przez fake konta, napalonych samców i niedowartościowane kobiety. Niemalże graniczy z cudem poznanie tam pary, z którą można na początek poznać się poprzez rozmowę. Jeśli już ktoś normalny odpisze lub sam zdecyduje się odezwać, to okazuje się ze mieszka na drugim końcu kraju a w profilu ma akurat nieprawdziwe miasto zamieszkania.
ten portal jest za to swietny jeśli chodzi o codziennie dodawane filmy i zdjęcia. Czasami aż miło popatrzeć😉
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Ja jak zalogowałem się na zbiornk to oddswiezylo stronę i jeszcze raz musiałem się logować. Tak w kółko. U mnie nie działa. Pisałem maila i cisza. Jakie macie opinie o dirtymuffin. net?
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Czy działają Wasze konta na zbiorniku? Ja nie mogę zalogować, chce wziąć opcje przypominania hasła to wyrzuca niewłaściwy adres email. Zarejestrować nie mogę na dwóch emailach.
 
Mężczyzna

SK32

Cichy Podglądacz
Witam...
Również szukamy z żoną takich stron.
Mieliśmy konto na datezone ale strasznie ciężko tam znaleźć kogoś kto nie ściemnia masowo:)
Po tym jak nas gość wystawił odpuściliśmy.

Na zbiorniku jest lepiej?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry