• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy są tu dojrzałe kobiety 40+, takie luźne pytanko ;)

Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
I tak też się czuję ;)
Po przekroczeniu tej granicy wiekowej, wiele kobiet staje się bardzo otwartych seksualnie, praktyki czy też zabawy które dotychczas nie były w kręgu ich zainteresowania naglę zaczęły być ogromnie podniecające. Odczułaś na sobie podobne zjawisko ?
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Po przekroczeniu tej granicy wiekowej, wiele kobiet staje się bardzo otwartych seksualnie, praktyki czy też zabawy które dotychczas nie były w kręgu ich zainteresowania naglę zaczęły być ogromnie podniecające. Odczułaś na sobie podobne zjawisko ?
Nawet dziś komuś o tym pisałam, u mnie to nie jest jakaś granica, ja po prostu staję się coraz bardziej chętna, dzika i trochę nieobliczalna. Zaczynam się o siebie bać i liczę, że to trochę wyhamuje ;)
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Nawet dziś komuś o tym pisałam, u mnie to nie jest jakaś granica, ja po prostu staję się coraz bardziej chętna, dzika i trochę nieobliczalna. Zaczynam się o siebie bać i liczę, że to trochę wyhamuje ;)
A po co masz to hamować kochana, let it be :) Daj sobie możliwość przeżywania takich przyjemności :)
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Nawet dziś komuś o tym pisałam, u mnie to nie jest jakaś granica, ja po prostu staję się coraz bardziej chętna, dzika i trochę nieobliczalna. Zaczynam się o siebie bać i liczę, że to trochę wyhamuje ;)
chętna, dzika i nieobliczalna seksualnie kobieta to nic złego, wręcz przeciwnie :devilish::devilish::devilish:
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry