• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy są tu osoby kupujące używane majtki?

Kobieta

ViolettaVanill

Cichy Podglądacz
Ostatnio po igraszkach poczułam jak zniewalająco pachnę (tam na dole) i chcę się tym podzielić ze światem. Zapraszam chętnych do kontaktu. Ustalimy możliwość wysyłki :)
 
Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
Miałem koleżankę na studiach co takimi handlowała i spoko kasa, najlepsze że zboki chcialy z dolanlą sperma, to jak nazbierałem trochę, do pojemniczka tak z tygodnia nasienie dawała nawet 200 zl, najlepsza byla ta taka zolta śmierdząca, jak ktos jej zaczął z gospodarstwa spod Krakowa dostarczać skonczyla się ekstra kasa..

Naprawdę potezna kasa była z tego, w necia byla jedna z pierwszych, to prawie 20lat temu 😸 przez chwile nawet moja owczesna dziewczyna dorabiała u niej dzwoniąc i oferują lrzez telefon majty strinkicitp zalane sokami, takie które dostała od męża ake ze sperma murzyńska, cała tabelkę konfiguracji miała hahah, przychodzilatpocpracy i mówiła że faceci ale i panny sa zdrowo jebnięci. Takie czasy że tylko wyrazili zgodę bo im stanął i majty za 50 zl im wyślą bo jeszcze byluly książki telef. Nszwisko i adres, zgoda nagrana i przeważnie nie placa to windykacji odsprzedają, za miesiąc miała 1000 wypłaty za parę godzin, wieczorami dzwoniła hehe, spokojnie wyciągala sprzedaż 3-5tysi miesięcznie, stu gości wyzywalo ja od kurew, ale paru zawsze wzielo, jak dobrze podawała to i 300 zl brali zestaw full. Ale panny też braly..tylko konkretniej, sperma szminka na konkretnyxh majtach, ze niby na złość chlopakowi podłoży bo rozglada się za inna. Skwitowała - ludzien czasem to mega zjeby!
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Ja znam lepsza historię. Mój znajomy sprzedawał używane rajstopy podając się za dziewczynę. Kolesie od niego kupowali noszone rajtki które zakładał pod spodnie i byli zachwyceni nie tylko zapachem stop ale zapachem "cipki". :D To tylko taka przestroga, że zanim zaczniecie kupować noszona bieliznę zweryfikujcie czy aby na pewno to kobieta.
 
Mężczyzna

FikuMiku123

Cichy Podglądacz
Nie rozumiem osób kupujących od nieznanych. Jestem fetyszystą ale kręci mnie tylko bielizna osób mi znanych i takich które mi się podobają.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Majtki bez noszącej je kobiety i jej ciała, dotyku, zapachu, nie mają żadnego znaczenia.
To tylko zwykły przedmiot, którego nie ma co uwielbiać - ot, rzecz jakich mnóstwo.
Tylko z kobietą mogę zaznać bliskości, intymności, czułości. Nagą lub w majtkach. Taką, której ufam i z którą odczuwam więź. Co mi po samych damskich majtkach.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Majtki bez noszącej je kobiety i jej ciała, dotyku, zapachu, nie mają żadnego znaczenia.
To tylko zwykły przedmiot, którego nie ma co uwielbiać - ot, rzecz jakich mnóstwo.
Tylko z kobietą mogę zaznać bliskości, intymności, czułości. Nagą lub w majtkach. Taką, której ufam i z którą odczuwam więź. Co mi po samych damskich majtkach.
Zgadzam się, i to jeszcze takich, które nie wiadomo kto nosił, kiedy i jaką jest osobą. Sam lubię czasem powąchać majteczki żony, ale kupować bieliznę od nieznajomej osoby?
Nieee...
 
Mężczyzna

PokazKotkuJakSmakujesz

Cichy Podglądacz
W dalekiej przeszłości jak po randce dziewczyna kończyła u mnie w łóżku lub hotelu, to długie pieszczenie jej między nogami bez zdejmowania majteczek to kl bywały panny które były tak bardzo mokre że po sexie, kilka dało się przekonać żeby mi je zostawić, raz dziewczyna sama zostawiła mi majteczki mówić żebym o niej myślał jak będę robił sobie dobrze i spuszczał się na jej majteczk i wysyłał jej zdjęcie, ona za to brała moje boxerki, ktorymi wycierała się ze spermy piersi i twarzy. Spotykaliśmy się tylko weekendy, jak to stwierdziła żeby inne dupy po glowie nie chodziły, umówiliśmy się na trzymanie wymienionej bielizny w łóżku pod poduszka. Chciała też koszulkę moją którą miałem jak się spotkaliśmy i na sam koniec mi obciagnela, zarowno ona jak i, ja byliśmy cali w spermie, a ze to było na ławce w parku, nie mieliśmy czym się wytrze koszulką.. Wysyłała mi zdjęcia, codziennie na ktorym bylo widać jak ma ją na sobie leżąc juz w łóżku czy z łazienki, do cipki wsadzała sobie paluszki i wysyłała mmsa, że robi sobiebdobrze albo właśnie doszła w mojej koszulce i znów będzie w niej spać..Ja wysyłałem jej zdjęcie jej zalanych majteczek. Następna panienka jak zostawała na nocu mnie znalazła je kiedyś w szafie, w końcu opowiedziałem jej historie, niby się śmiała ze to gówniara musiała być, ale już nie pozwalała kończyć standardowo w gumce tylko wyjść i obspermić jej cyce.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry