• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy miłość w ogóle istnieje?

Mężczyzna

Image

Erotoman
To było bardziej retoryczne pytanie, bo nigdy nie wiesz co u kogoś w głowie siedzi. Na pierwszy rzut oka potrafi być perfekcyjnie, ale jak się spojrzy pod maskę…
Życzę wszystkim jak najlepiej. I skoro stworzyli związki i są szczęśliwi to super. Ale to nie znaczy, że „miłość” jest dla każdego.
A jeżeli się pojawi kiedykolwiek u mnie to kopnę ją w dupę i pójdę dalej😉
Aaa, widzisz i to jest zupełnie inna kwestia. W zupełności się zgadzam! Miłość nie jest dla każdego, nie każdy jest do niej zdolny i powiem więcej: coraz mniej ludzi jest :)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Aaa, widzisz i to jest zupełnie inna kwestia. W zupełności się zgadzam! Miłość nie jest dla każdego, nie każdy jest do niej zdolny i powiem więcej: coraz mniej ludzi jest :)
Bo ludzie są zagubieni w tych czasach sami ze sobą, nie potrafisz kochać siebie to jak możesz kochać innych?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Tylko tu wchodzi na scenę ktoś zajebiście bliski więc te łzy są po stokroć cięższego kalibru niż w przypadku łez ze współczucia ogólnie
czekaj zajebiście bliski bo się z nim mieszka? ale rozumiem, że przed śmiercią to już taka bliska nie była dlatego można było robić swoje?
No sorry ale jak ktoś jest *ujem przed śmiercią to kanarkiem nie zostanie bo nagle płacze.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
czekaj zajebiście bliski bo się z nim mieszka? ale rozumiem, że przed śmiercią to już taka bliska nie była dlatego można było robić swoje?
No sorry ale jak ktoś jest *ujem przed śmiercią to kanarkiem nie zostanie bo nagle płacze.
Mówię o osobie na której naprawdę ci zależy a nie o takiej z którą wiążą cie siła rzeczy więzy krwi lub mieszkanie
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Mówię o osobie na której naprawdę ci zależy a nie o takiej z którą wiążą cie siła rzeczy więzy krwi lub mieszkanie
Próbujesz dopasować do swojej wizji że skoro z kimś się mieszka to automatycznie się kocha. Sam zresztą wiesz, że tak nie jest. Byłeś zakochany do końca związku? bo do końca mieszkałeś.
Dwa nawiązałeś do konkretnego przykładu teraz zmieniając na bliżej nieokreślona osobę w bliżej nieokreślonej sytuacji.

Owszem są ludzie którzy wierzą w miłość. Najczęściej do czasu. A czasami wierzą "przez zasiedzenie".
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Próbujesz dopasować do swojej wizji że skoro z kimś się mieszka to automatycznie się kocha. Sam zresztą wiesz, że tak nie jest. Byłeś zakochany do końca związku? bo do końca mieszkałeś.
Dwa nawiązałeś do konkretnego przykładu teraz zmieniając na bliżej nieokreślona osobę w bliżej nieokreślonej sytuacji.

Owszem są ludzie którzy wierzą w miłość. Najczęściej do czasu. A czasami wierzą "przez zasiedzenie".
Skopano mi dupsko kilka razy w życiu, czasami zupełnie nieoczekiwanie i to był cios, a czasami bo sam sobie na to zapracwalem. W obu przypadkach wiem że kochałem, nie przez zasiedzenie, wierzyłem że to będzie trwało do końca. Nie uwazamze to frajerskie podejście,tak mi wpojono i tak żyłem. Co więcej, ja w to nadal wierze
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Wiesz dlaczego? Bo tylko na tym tracą. Miłość jest słabością. Bo jak druga osoba kopie Cie w tyłek w pewnym momencie to zostajesz wtedy tylko z miłością…


🤣🤣🤣🤣👍🏻
Stworzyć związek, w którym pojawi się wzajemna miłość, która będzie się utrzymywała - to arcytrudne wyzwanie, no ale to przecież banalny wniosek. Jeśli Ty wyobrażasz sobie życie bez tego, by kochać kogoś i być kochaną, i jesteś, i będziesz bez tego szczęśliwa, spełniona - to w zasadzie ja tu nie widzę żadnego problemu :)
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Stworzyć związek, w którym pojawi się wzajemna miłość, która będzie się utrzymywała - to arcytrudne wyzwanie, no ale to przecież banalny wniosek. Jeśli Ty wyobrażasz sobie życie bez tego, by kochać kogoś i być kochaną, i jesteś, i będziesz bez tego szczęśliwa, spełniona - to w zasadzie ja tu nie widzę żadnego problemu :)
Jasne że tu nie ma żadnego problemu. Każdy jest kowalem własnego losu tylko znam też i takich którzy mówili tak jak WhitePinkRed a teraz prezentująjuz inne stanowisko 🤣
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Stworzyć związek, w którym pojawi się wzajemna miłość, która będzie się utrzymywała - to arcytrudne wyzwanie, no ale to przecież banalny wniosek. Jeśli Ty wyobrażasz sobie życie bez tego, by kochać kogoś i być kochaną, i jesteś, i będziesz bez tego szczęśliwa, spełniona - to w zasadzie ja tu nie widzę żadnego problemu :)
Ja też nie👍🏻


Jasne że tu nie ma żadnego problemu. Każdy jest kowalem własnego losu tylko znam też i takich którzy mówili tak jak WhitePinkRed a teraz prezentująjuz inne stanowisko 🤣
Aż tak mnie nie lubisz? 🤣🤣
Tak jak powiedziałam, zakosztowałam zwiazku, dziękuję, postoję😜
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Istnieje, podobnie istnieją zdrowe długoletnie związki.

Jesli ktoś twierdzi, ze nie istnieje, może być tutaj problem z nawiązywaniem więzi. Z czym boryka się wiele osób we współczesnym świecie:

W tym artykule problem ten jest opisany. Osoby takie mają problem w tworzeniu związków interpersonalnych.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Istnieje, podobnie istnieją zdrowe długoletnie związki.

Jesli ktoś twierdzi, ze nie istnieje, może być tutaj problem z nawiązywaniem więzi. Z czym boryka się wiele osób we współczesnym świecie:

W tym artykule problem ten jest opisany. Osoby takie mają problem w tworzeniu związków interpersonalnych.
Nie zawsze jest to spowodowane brakiem miłości w dzieciństwie. Czasem ufasz komuś, a później okazuje się, że się zawodzisz, i wtedy zamykasz serce na cały ten bajzel, nazywany miłością. Jest to raczej wybór, dzięki któremu nie wychodzi się na idiotę, po latach dawania z siebie wszystkiego
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry