• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kazdy facet się masturbuje?

Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Już trochę lat na karku mam a i jestem w małżeństwie. Ale z masturbacji raz na jakiś czas nie zrezygnuję. I nie chodzi tu o to, czy w związku jest seks, ile go jest itd. Po prostu nieraz mam ochotę na zabawę sam na sam i już. Szczególnie jak mogę włączyć w to mój fetysz.
 
Mężczyzna

lifarek

Cichy Podglądacz
Cześć,
Jestem tutaj nowa.
Mam 18, więc pełnoletnia😉👍👍👍 sle trochę malo doświadczona👎👎👎.
Pytanie, jak sadzicie, czy kazdy facet się masturbuje?
XOXO
Kaśka
100% facetów to robi nie każdy ma odwge się przyznać nawet przy swojej partnerce czy dla swojej partnerki. Czasem to import wodzą fantazji czasem co innego ale nie ma faceta co by tego nie robił. Meska natura niezaspokojona :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dla celów badawczo statystycznych odpowiadam, że nie wiem czy każdy facet sie masturbuje. I nie mam pojęcia jak można posiąść te wiedzę bez ankietowania każdego faceta:ROFLMAO:
 
Mężczyzna

robi44

Nowicjusz
Postawienie seksu i masturbacji w jednej linii jest troszkę uproszczeniem. Każdy człowiek ma potrzebę realizacji swoich potrzeb seksualnych, bo taką mamy naturę i to faktycznie nie podlega dyskusji. Należałoby zadać pytanie czy ktoś mający dostęp do wystarczającej ilości seksu nadal potrzebuje się masturbować oraz czy ktoś, kto często się masturbuje nadal potrzebuje seksu? Tak więc odpowiadając na pytanie autorki tematu to myślę, że zarówno facet, jak i kobieta, którzy współżyją odpowiednio często nie potrzebują się masturbować, czego jestem żywym przykładem 😉
A ja mam odwrotnie;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry