• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kazdy facet się masturbuje?

Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Myślę, że to drugie: seks i masturbacja się uzupełniają. Bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że mimo seksu chce się masturbacji i mimo masturbacji chce się seksu? Nie ma innego wyjaśnienia.
Czyli jak mój twierdzi że tego nie robi, bo mu się nie chce to znaczy, że albo ściemnia i trzepie gdzieś po kryjomu, albo walczy z naturą i nie wyjdzie mu to na dobre.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Czyli jak mój twierdzi że tego nie robi, bo mu się nie chce to znaczy, że albo ściemnia i trzepie gdzieś po kryjomu, albo walczy z naturą i nie wyjdzie mu to na dobre.
Nie wiemy, jak to jest z Twoim facetem. I nie będziemy zgadywać ani zakładać.

Natomiast faktem jest, że większość facetów (a być może kobiet też) w związkach dalej się masturbuje. Masturbują się, bo akurat kobiety nie ma, bo wyjechała, bo nie ma ochoty (tak, wiem, też kiedyś było mi ciężko uwierzyć w to, że w stałym związku nie ma się seksu 24/7), bo źle się czuje, bo dziecko itd. Albo masturbują się po prostu, bo chcą mieć kolejny orgazm. Albo inny orgazm. Z moich skromnych doświadczeń rozmów z kobietami na ten temat wiem, że jest podobnie - przynajmniej u tej niewielkiej próbki populacji kobiet, z którymi o tym zdarzyło mi się rozmawiać.
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Nie wiemy, jak to jest z Twoim facetem. I nie będziemy zgadywać ani zakładać.

Natomiast faktem jest, że większość facetów (a być może kobiet też) w związkach dalej się masturbuje. Masturbują się, bo akurat kobiety nie ma, bo wyjechała, bo nie ma ochoty (tak, wiem, też kiedyś było mi ciężko uwierzyć w to, że w stałym związku nie ma się seksu 24/7), bo źle się czuje, bo dziecko itd. Albo masturbują się po prostu, bo chcą mieć kolejny orgazm. Albo inny orgazm. Z moich skromnych doświadczeń rozmów z kobietami na ten temat wiem, że jest podobnie - przynajmniej u tej niewielkiej próbki populacji kobiet, z którymi o tym zdarzyło mi się rozmawiać.
Właśnie zastanawia mnie to dlatego, że ja od kiedy jestem w związku to sama tego nie robię. Zdarza się, że mąż chce popatrzeć, jak bawię się solo, więc robię to tylko wtedy i nie czuję potrzeby częstszej masturbacji, ale kto wie może moje życie erotyczne byłoby jeszcze lepsze gdybym wprowadziła takie urozmaicenie.

Natomiast jeśli chodzi o niego, ja też mogę jedynie zgadywać lub zakładać, bo przecież na 100% nigdy nie będę wiedzieć, ale jak rozmawiamy o tym to on się zarzeka, że się nie masturbuje. Zawsze mówi, że ma tak piękna i zawsze chętna 😂 żonę, że w ogóle nie odczuwa takiej potrzeby, a jak się dłużej nie widzimy to spokojnie wytrzymuje. No ale kto go tam wie, może tak mówi bo chce zaplusować.
 
Mężczyzna

Cum&Les

Seks Praktykant
Zawsze mówi, że ma tak piękna i zawsze chętna 😂 żonę, że w ogóle nie odczuwa takiej potrzeby, a jak się dłużej nie widzimy to spokojnie wytrzymuje.
To już wiem, że ściemnia na maksa: winny jak wszyscy diabli! 😈 Ile razy ja już spotkałem się z podobną retoryką... 😂
No ale kto go tam wie, może tak mówi bo chce zaplusować.
Masz to jak w Banku! 😎
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Właśnie zastanawia mnie to dlatego, że ja od kiedy jestem w związku to sama tego nie robię. Zdarza się, że mąż chce popatrzeć, jak bawię się solo, więc robię to tylko wtedy i nie czuję potrzeby częstszej masturbacji, ale kto wie może moje życie erotyczne byłoby jeszcze lepsze gdybym wprowadziła takie urozmaicenie.
Podobno kobiety, które często mają orgazm solo, mają też większą ochotę na seks. Apetyt rośnie w miarę jedzenia - tak mówią.
Może spróbuj, czy to zadziała w Twoim przypadku?...
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
To już wiem, że ściemnia na maksa: winny jak wszyscy diabli! 😈 Ile razy ja już spotkałem się z podobną retoryką... 😂

Ja też tak mówiłem przez X pierwszych lat małżeństwa. :)

No patrzcie, a wydawał się taki przekonywujący. Ja już z nim porządek zrobię, nie będzie mi tu strzelał na prawo i lewo, to wszystko jest moje 😈

Czas zabawić się w panią detektyw - wydział do walki z onanizmem zorganizowanym.

Podobno kobiety, które często mają orgazm solo, mają też większą ochotę na seks. Apetyt rośnie w miarę jedzenia - tak mówią.
Może spróbuj, czy to zadziała w Twoim przypadku?.

Jeszcze większą ochotę na seks ?!? 😳

Nie wyobrażam sobie tego. Serio, teraz przed 40 coś się ze mną porobiło, że mogłabym non stop, wcześniej też nie należałam do świętoszek, ale teraz to jakiś obłęd. Może lepiej niech już mi ten apetyt nie rośnie 😅
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Na pewno to robi. Moja żona mowi ze nie strzela palcowy. Ta na pewno.
No pewnie.Każdy mężczyzna się onanizuje,każdy dłubie w nosie,sika do umywalki,zmienia majtki dwa razy w roku,raz na Gwiazdkę i drugi na Wielkanoc.Robi też wszystkie inne rzeczy ,które tylko sobie życzysz.Mam nadzieję,że teraz już się uspokoiłeś i jest Tobie dobrze.
 
Mężczyzna

Cum&Les

Seks Praktykant
No pewnie.Każdy mężczyzna się onanizuje,każdy dłubie w nosie,sika do umywalki,zmienia majtki dwa razy w roku,raz na Gwiazdkę i drugi na Wielkanoc.Robi też wszystkie inne rzeczy ,które tylko sobie życzysz.Mam nadzieję,że teraz już się uspokoiłeś i jest Tobie dobrze.
Widzę, że zajebiście ci się nudzi... Skończ gościu zaśmiecać forum.
 
Kobieta

gosiak91

Nowicjusz
No patrzcie, a wydawał się taki przekonywujący. Ja już z nim porządek zrobię, nie będzie mi tu strzelał na prawo i lewo, to wszystko jest moje 😈

Czas zabawić się w panią detektyw - wydział do walki z onanizmem zorganizowanym.



Jeszcze większą ochotę na seks ?!? 😳

Nie wyobrażam sobie tego. Serio, teraz przed 40 coś się ze mną porobiło, że mogłabym non stop, wcześniej też nie należałam do świętoszek, ale teraz to jakiś obłęd. Może lepiej niech już mi ten apetyt nie rośnie 😅
Kurcze, to przed 40 jeszcze sie apetyt na sex zwieksza?
Ja mam 31 a przewaznie przez wiekszosc dnia o tym mysle i cobwieczor realizuje z mężem :D
Co to bedzie za kilka lat 🤣 ?
Męzu nie bedzie mial sily 🤣🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry