• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy coś z tego będzie?

Status
Zamknięty.

hiphopowyduet

Cichy Podglądacz
Jeżeli zły temat to poprawcie :)

Witam wszystkich,

Od października studiuję na UWr. Poznałam pewnego osobnika - Łukasza (też 20 lat). Od razu rozmawialiśmy jakbyśmy się znali od lat. Mamy takie same hobby, takie same podejście do wielu spraw. Przez parę dni witaliśmy się tak jak łączy się to z naszym hobby - rapem, hip- hopem, ale w środę to się zmieniło. Jechaliśmy tramwajem, a że były godziny szczytu i tłok to on do mnie: "Tłok jak cholera, złap się mnie, żebyś się nie przewróciła jak ruszy"(to było takie nasze pierwsze fizyczne zetknięcie). Potem jak się żegnaliśmy to już nie było jak zawsze tylko mnie przytulił. W sumie to byłam zaskoczona. Na następny dzień po zajęciach poszliśmy na piwo. Wypiliśmy po 2 piwa, śmialiśmy się, rozmawialiśmy. Potem poznał mnie ze swoim kumplem (ja miałam koło 19:00 autobus do domu dopiero, a on się miał z nim spotkać koło 17:00). Więc zaproponował, żebym z nimi poszła. Stwierdziłam, że czemu nie i tak nie mam co robić. Rozmawialiśmy, wszystko fajnie. I ja powiedziałam "Łukasz, a Ty miałeś mnie odprowadzić na autobus" - od początku się przekomarzaliśmy. A on na to przy kumplu "Wiem, kotku". Odprowadził mnie, przytulił na pożegnanie i tyle. On jest taki, że praktycznie imprezuje. Tylko nie na zasadzie klub, panienki, ale domówka, kumple, czasami jointy. Mówił mi na piwie, że nie potrzebuje na razie dziewczyny. Że nigdy by nie wykorzystał jakiejś, jakby ona była pijana. Parę dni temu się przyznał jak rozmawialiśmy na Facebooku, że przestanie imprezować jak mu będzie zależeć na jakiejś dziewczynie. Po 1.11 jak wróciliśmy na zajęcia to nie przytulał mnie juz ani nic. Dziś miałam duży problem z laptopem, on mi pomógł. Powiedziałam ze sie odwdziecze. I właśnie zastanawiam się jak. Czy to wykorzystać jako flirt. Chciałabym, żeby coś z tego było Właśnie nie wiem jak odczytaj jego zachowania. Czy on też coś do mnie czy poporostu jest miły. Jak myślicie? I jak zamienić te zachowania w uwodzenie wzajemne i okazję do całowania? Niesamowicie mnie kręci....
 

quba94

Cichy Podglądacz
atakuj :D
nie masz nic do stracenia, a jeśli nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziała co tak naprawde jest, czy też może być miedzy wami.
 

quba94

Cichy Podglądacz
Nie wiem co jest między wami, jak sie zachowujecie, ale możesz wysłać mu parę sygnałów i zobaczyć jak zareaguje... np. Jeśli wpomni o tym że jest zmęczony, lub coś go boli możesz zaproponować masarz, nic zobowiazujacego, zwykły masarz, albo zapytaj sie czy ma ochote na dobry film, puść Nietykalnych w dobrej atmosferze, wypijcie kilka piw, powinno wyjsc na jaw czy ma wobec Ciebie jakieś plany : )

albo nie piw. tylko jakies wino....
 
Ostatnia edycja:

hiphopowyduet

Cichy Podglądacz
Pamiętam jak opowiadał mi o swojej siostrze, to na początku z tekstem: "Jeszcze nie poznałaś mojej siostry,nie?" Więc chyba chce mnie jej przestawić.
Zastanawiam się też nad postawieniem mu drinka. Poza tym Andrzejki niedługo i idziemy z rokiem do klubu gdzieś, on będzie na 100%. Chciałabym żeby wtedy się coś wydarzyło. Chociaż w sumie fajnie by było, żeby się wydarzyło też przed;> Ogólnie to mam na niego straszną ochotę...
Z tym odwdzięczeniem to może powiedzieć mu że ma jedno życzenie? i wtedy zobaczymy jak zareaguję i czy ma jakieś plany wobec mnie.
 

quba94

Cichy Podglądacz
hmmm w sumie całkiem nieźle... tylko z tym zyczeniem powinnas wykoncypowac to tak aby nie zażyczył sobie kanapki :D albo czegos takiego. Eh... poprstu usiadz mu na kolanach, i wymownie spójrz na niego...
 

hiphopowyduet

Cichy Podglądacz
kurcze ciekawe jakie życzenie wezmie;p Aż mnie skręca z ciekawości.
Nie mogę się skupić jak on jest w pobliżu... Ciągle jak jestem przy nim mam w głowie jeden fragment kawałka Fokusa: "Chcę wiedzieć jak całujesz bo dostaję świra!" ;>
 

quba94

Cichy Podglądacz
Nieeeee... postaw na kontakt bezpośredni, napisac można wszystko... ale prosto w oczy juz jest inaczej, zobaczysz jego reakcje. Badz lekko sugestywna, patrz mu w oczy itp
 

hiphopowyduet

Cichy Podglądacz
Stwierdziłam, że wolę napisać, żeby się nie katować jak będzie mnie ignorować na uczelni jutro... A tak to jakoś łatwiej mi było. No mam zamiar ;P Wiesz usta na czerwono(od czasu do czasu tak zeby widział oblizywanie),but na obcasie itd. Coś jeszcze moge zrobić?
 

quba94

Cichy Podglądacz
Dekolt nie za duży, zeby sie chłopak mógł skoncentrować :D
najważniejszy jest uśmiech, miła atmosfera, i pewność siebie
 

hiphopowyduet

Cichy Podglądacz
Sytuacji to chyba jutro nie będzie. Mamy jedne ćwiczenia tylko razem, on kończy później niż ja. W środę prędzej bo 2 okienka mamy. Myślisz że się speszył? Nie wygląda na takiego. Jest pewny siebie.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry