• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co Was rozbawiło ? Jaki śmieszny tekst,podczas seksu ?

Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Moje początki z kobietami, pierwszy raz robiłem dziewczynie palcówkę. Młoda strasznie się napaliła i jak już zrobiło się strasznie mokro, to usłyszeliśmy charakterystyczne "mlaskanie". Niby normalna sprawa podczas ręcznych zabaw, ale za pierwszym razem tak nas to rozbawiło, że musieliśmy na chwilę przestać, bo ze śmiechu ani ja ani ona nie byliśmy w stanie skoncentrować sie na zabawie.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Pewne wczesno wrześniowe popołudnie, kiedy pogoda była taka sobie wzięło mnie i partnerkę na amory. Ona leży na plecach, trzyma się za biust, oczy zamknięte i oddaje się rozkoszy, ja robię swoje. W pewnym momencie przychodzi kot, siada na półkę nocną tuż obok żony i się rozgląda. Ja znając swojego kota wiem, że to nie wróży nic dobrego, ale myślę sobie: kurde, jest tak świetnie, nie będę przerywał, może nic nie odwali... W pewnym momencie zainteresował się długimi włosami żony. Zaczął się nimi bawić, łapkami zawijać, żona niczego nie świadoma. Nastepnie zaczął je gryźć. Żona dalej niczego nieświadoma. Ja w końcu straciłem powagę, przestałem penetrować i zwyczajnie zacząłem się śmiać. Żona pyta się "co się dzieje", podnosi głowę co było jak plachta na byka dla kota: rzucił się jej na włosy, żona kwik i próbuje go odgonić, a ja już smiech na całego.
Tak, to był koniec tego stosunku.
 
Mężczyzna

Taktyczny obserwator

Cichy Podglądacz
Może nie rozbawiło natomiast poczułem się dziwnie gdy w łóżku mówię do żony że ma ładne piersi a ona do mnie że każdemu się podobały.
Innym razem zapytałem czy lubi lub akceptuje smak spermy padła odpowiedź twoja jest ok.
 
Kobieta

Xandream

Seks Praktykant
2.png
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry