• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sądzicie o wyzwolonych kobietkach:)?

Status
Zamknięty.

ona

Nowicjusz
heh... no wiesz, użalanie się nad sobą Ci nie pomoże.... :?
weź się w garść, człowieku.. i uwierz w siebie!
 

prawnik28

Seks Praktykant
czyli....iść do pracy....zainwestować w siebie....a wtedy miłość sama przyjdzie....NIC NA SIŁĘ, NIE ZMUSZAĆ SIĘ DO NICZEGO....pogodzić się z tym, ŻE W MIŁOŚCI NIE MA SPRAWIEDLIWOŚĆI< NIE PORÓWNYWAĆ SIĘ Z KUMPLAMI- KOBIECIARZAMI....cierpliwie czekać....a ukochana osoba sama się nawinie....można kogoś spotkać i koło 50-tki....a bywa, że i dużo później.....
 

ona

Nowicjusz
prawnik28 napisał:
czyli....iść do pracy....zainwestować w siebie....a wtedy miłość sama przyjdzie....NIC NA SIŁĘ, NIE ZMUSZAĆ SIĘ DO NICZEGO....pogodzić się z tym, ŻE W MIŁOŚCI NIE MA SPRAWIEDLIWOŚĆI< NIE PORÓWNYWAĆ SIĘ Z KUMPLAMI- KOBIECIARZAMI....cierpliwie czekać....a ukochana osoba sama się nawinie....można kogoś spotkać i koło 50-tki....a bywa, że i dużo później.....

widzisz, znowu przesadzasz....
od razu zakładasz, że Ci się nie uda!
z takim nastawieniem to faktycznie nie warto próbować, tylko kupić sobie dmuchaną lalę...
a życie spędzić na piwie z kumplami... :?
 

prawnik28

Seks Praktykant
ale przy kumplach mogę być sobą....i przy rodzinie....żadna kobieta mi nigdy nie da tego co przyjaciele i kumple, ewentualnie matka....[nie znaczy to, ze jestem maminsynkiem, ale ona akceptuje mnie takiego, jakim jestem]
 

rose

Biegły Uwodziciel
prawnik28 napisał:
ale przy kumplach mogę być sobą....i przy rodzinie....żadna kobieta mi nigdy nie da tego co przyjaciele i kumple, ewentualnie matka]
to po co szukasz kobiety?? cierpienia współczesnego Wertera :?
 

prawnik28

Seks Praktykant
faktycznie nie potrzebuję związków....a za seks mogę zapłacić....zresztą na razie sam nie wiem, czego chcę....za duzo od siebie wymagam, nigdy nie będę dla siebie dość dobry, żeby wejść w związek z kimś....jestem perfekcjonistą....
 

Eve

Nowicjusz
ależ sobie poczytałam! Prawnik, nie bierz tego do siebie tak bardzo, ale działasz cokolwiek dołująco!!! Powiedz, proaszę, czy jest coś na co patrzysz optymistcznie?
 

ona

Nowicjusz
taaa... z tego, czego się wczoraj dowiedziałam od tego pana, wynika, że jest:
spędzenie reszty życia z kumplami na piwie...
a samotnych nocy - z dmuchaną lalą...

o ile to dla kogoś jest optymizm :]
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
aaaaaaaaa.. jak ja nie lubie jak ludzie sie dołują!! przecież niektórzy nie mają za co wykarmić rodziny a sie podnoszą i radzą sobie! Maja nadzieję, patrzą w przyszłość optymistycznie i wierzą że bedzie lepiej... Próbują polepszyc swoją sytuację! I nie narzekają tak jak ty Prawnik.

NIektórzy sobie radzą z problemami milionów ludzi.
A ty nie mozesz sobie poradzic ze samym sobą. Weź sie w garść. Ktos powinien dac tobie niezłego kopa w dupę żebyś sie ruszył do przodu a nie siedział wciaż zamknięty w swojej depresji.
 

prawnik28

Seks Praktykant
sorry...będę zdawał na studia doktoranckie dopóty, dopóki mnie nie przyjmą, poszukam pracy, będę wyznaczał sobie realistyczne cele [a nie zawyżone i perfekcjonistyczne, bo przy takich nic nie robię] I zwiążę się z kimś dopiero wtedy, gdy poukładam sobie życie. Czyli, kiedy będę zadowolony z życia i nie układał go sobie pod publiczkę. Bo żyje się dla siebie i z jedną kobietą. Nie wolno traktować życia obrotowo, na zasadzie "żyję pod wszystkie kobiety i ich oczekiwania", bo zawsze znajdzie się taka, która będzie mną nieusatysfakcjonowana.
 

prawnik28

Seks Praktykant
A to są efekty wychowania na zasadzie "synu, odp****** się, żywimy cię, kupujemy ci zabawki, czego od nas jeszcze chcesz....?!, braku wartości [rodzice się codziennie tłukli, rozwodzili się 5 lat; nie zostałem ochrzczony i musiałem w sobie wiarę BUDOWAĆ OD ZERA], wpajania, iż jestem bezwartościowy, bo nie spełniam oczekiwań rodziny....popisywania się mną przed znajomymi "jaki to mój syn jest inteligentny" itp. itd. Nigdy nie miałem żyć w zgodzie ze sobą.A jeżeli się postawiłem i działełem w zgodzie ze sobą, to byłem natychmiast oskarżany o egoizm....
 

prawnik28

Seks Praktykant
już nie jestem....po raz pierwszy od 5,5 roku przespałem noc u boku kobiety....cudownej, ufnej, subtelnej, inteligentnej kobiety.
 

rose

Biegły Uwodziciel
Koszałek Opałek napisał:
Teraz w każdym temacie będziesz pisał, że poznałeś kobietę? Bosz, żałosne.
chyba już z 4 razy to napisał :) a niech się facet cieszy :wink: powodzenia prawnik.. tylko tego nie spieprz..
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry