• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cichy układ z sąsiadką

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Zawsze mi się wydawało, że najłatwiej się podrywa na psa:....jaki ładny piesek, prawie tak śliczny jak właścicielka itp. Teraz się okazuje, że nic nie wiem o życiu! Zainwestowałam w czworonoga zamiast w sztangę szlugów 🤦🏻‍♀️
 
Mężczyzna

Chmielu

Cichy Podglądacz
Zawsze mi się wydawało, że najłatwiej się podrywa na psa:....jaki ładny piesek, prawie tak śliczny jak właścicielka itp. Teraz się okazuje, że nic nie wiem o życiu! Zainwestowałam w czworonoga zamiast w sztangę szlugów 🤦🏻‍♀️
Ja na tego papierosa właśnie z psem wychodziłem i często miałem szczęście że i ona była 😁
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Zawsze mi się wydawało, że najłatwiej się podrywa na psa:....jaki ładny piesek, prawie tak śliczny jak właścicielka itp. Teraz się okazuje, że nic nie wiem o życiu! Zainwestowałam w czworonoga zamiast w sztangę szlugów 🤦🏻‍♀️
Fragola - psa to faceci mogą mieć, to wtedy babki się zainteresują 😆 a jak my kobiety wychodzimy rano bez makijażu, włos każdy w inną stronę, w puchowej kurtce, gdzie kształtów to z kilometra nie zobaczysz - no to jakie branie😂😋
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Zawsze mi się wydawało, że najłatwiej się podrywa na psa:....jaki ładny piesek, prawie tak śliczny jak właścicielka itp. Teraz się okazuje, że nic nie wiem o życiu! Zainwestowałam w czworonoga zamiast w sztangę szlugów 🤦🏻‍♀️
A ktoś tu mówił, że niektórzy potrafią tak seksownie i zmysłowo palić papierosy. Może warto pójść w tym kierunku i branie zapewnione 😜
 
Mężczyzna

Mordechaj

Cichy Podglądacz
Panowie - sukces. Wczoraj wyszliśmy jak zawsze żeby zapalić, ale tym razem zaproponowałem wejście do mnie by czegoś się napić i po prostu zrzuciłem z siebie szlafrok. Chwila moment i wylądowaliśmy na kanapie. O panie jak ona cudownie obciąga, seks też zajebisty, tak sie podjarałem, że aż za szybko skończyłem, ale druga runda już była dłuższa :D
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

A co do tematu, no to 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Cichy facet podczas seksu Seks 42
T Ubierz sex lalkę w cichy mojej żony Ogłoszenia 0
Raff Układ cuckold Seks 4
Alinoe84 Czysty układ Ogłoszenia 0
On1001 19 latka pozna faceta na układ fwb Seks fotki i filmy 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry