• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie chcę, by partner/ka lub znajomi dowiedzieli się...

Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
...no właśnie, o czym?

Jakie np. preferencje lub Wasze historie wolicie żeby zostały dla Was.
Żeby się np. partner/ka nie dowiedział/a?
Albo że partner/ka to spoko, ale niekoniecznie znajomi?

Ja np. nie chcę szczegółowo się dzielić z partnerką o niektórych fantazjach. Np. że bardzo mi się podoba jej koleżanka. Albo że chciałbym, by ją zerżnęło 5 facetów naraz, więc na razie jesteśmy na etapie jednego. :D

Co do znajomych, to nie wszystkim mówię, że bywamy w singers clubach. Nie wszystkim też mówię, że mnie widok mojej partnerki obciągającej innemu szalenie podnieca.

A jak to u Was?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
O rany, lista jest długa...
O mojej przeszłości erotycznej (mogłaby się jej nie spodobać).
O moich skokach w bok.
O tym, że chciałbym spróbować z shemale.
O tym, że chciałbym zerżnąć moją byłą żonę.
O tym, że chciałbym spędzić wieczór z parą, która uprawia seks a ja tylko patrzę...
Itd., lista jest długa.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
...no właśnie, o czym?

Jakie np. preferencje lub Wasze historie wolicie żeby zostały dla Was.
Żeby się np. partner/ka nie dowiedział/a?
Albo że partner/ka to spoko, ale niekoniecznie znajomi?

Ja np. nie chcę szczegółowo się dzielić z partnerką o niektórych fantazjach. Np. że bardzo mi się podoba jej koleżanka. Albo że chciałbym, by ją zerżnęło 5 facetów naraz, więc na razie jesteśmy na etapie jednego. :D

Co do znajomych, to nie wszystkim mówię, że bywamy w singers clubach. Nie wszystkim też mówię, że mnie widok mojej partnerki obciągającej innemu szalenie podnieca.

A jak to u Was?
Z erotyki nic się nie wstydzę.
 
Mężczyzna

FikuMiku123

Cichy Podglądacz
Każdy ma swoje tajemnice, to naturalne. Jestem z żoną w związku od 36 lat ale nie o wszystkim chciałbym rozmawiać czy też dzielić się wspomnieniami, wrażeniami, itd. Za dobrze ją znam i wiem, że wszystko co mógłbym powiedzieć zawsze mogło by być wykorzystane przeciwko mnie ;)
 
Mężczyzna

Astarek

Cichy Podglądacz
Nie chciałbym, żeby dowiedziała się, że pieprzę się z kobietą 28 lat starszą
O tym, że czasami pieprzę swoją byłą, bo ona bardzo lubi seks w rajstopkach,
O tym, że jutro znowu jadę do tej starszej...
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Lista jest spora..
Np. Ze interesuje mnie bdsm i femdom.
Albo ze kręcą mnie nietypowe praktyki oparte na roznych fetyszach..
A najbardziej o tym ze chciałbym żeby moja żona miała romans z facetem, którego znam. A ona o tym nie wie i stara się przede mną to ukrywać..
 
Mężczyzna

KosmosLBN

Nowicjusz
Chociażby o tym, że przez przypadek obejrzałem filmik mojej bliskiej koleżanki na jej telefonie na którym się zabawia i nie wyłączyłem go aby nie widzieć dalej, ale obejrzałem go kilkukrotnie.
 
Mężczyzna

kocevi

Cichy Podglądacz
Ostatnio pracujemy z żoną z domu. Żona miała spotkanie na skype. Wyraźnie jeden gość z nią flirtował.... byłem w tym czasie w łazience. Tak mnie to podnieciło, że aż zrobiłem sobie dobrze... wyobrażałem sobie, że on/oni myślą o niej w kontekście seksu. być może ona o nim również..:)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Nie chcę sama.... Masturbacja 41
A Nie rozumiem nic Porady seksualne 0
W Żona nie chce uprawiać seksu Porady seksualne 8
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 14
A Zdrada (nie)kontrolowana Seks 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry