• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bielizna - kolory

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
U mnie najgorsze to cielista, różowa, czerwona (tak, nie cierpię czerwonej).
A top to klasyczna czarna i zielona, zwłaszcza w takim wydaniu:
header.jpg
 
Kobieta

tagetes

Nowicjusz
Cieliste pończochy - welcome to seniorland. Do tego bielizna w babciowych beżowych i kremowych odcieniach. Nie lubię nawet na coś takiego patrzeć, więc o noszeniu nie ma w ogóle mowy.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Kolor ma drugorzędne znaczenie, może być naszym ulubionym, ale co z tego skoro bielizna jest okropna, niegustowna i w fatalnym stylu.
wielokrotnie słyszałam, jak to kolor dyskryminuję bieliznę i kobietę w nią ubraną. Nie zauważyłem by miał to znaczenie kiedy spod dobrze skrojonej kiecki wyskakuje się w, Bordelle, Mariemur, Celine czy nawet Etam bądź Eres. Wkurza mnie, że bielizna to tylko kawałszmaty, robiący za opakowanie dla naszych cycków i cipki.
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Sinokoperkowy róż.
Bladopapuciasta zieleń.
A już zdecydowanie najmniej atrakcyjny kolor bielizny to krwistostekowa czerwień.

A tak na poważnie.Kolor nie ma znaczenia.Marka bielizny nie ma znaczenia.
Ważne, żeby rozmiarowo była dobrze dobrana, żeby była jak druga skóra.Biust wylewający się bokami spod źle dobranego stanika nie wygląda dobrze bez względu na to czy bielizna jest czarna czy czerwona.
Wybieramy bieliznę sugerując się gustem i preferencjami naszych partnerów seksualnych często zapominając, że przede wszystkim to my mamy czuć się w tych przysłowiowych koronkach komfortowo,atrakcyjnie,seksownie i naturalnie.
Bielizna erotyczna ma wyzwalać wyobraźnię, podkreślać naszą kobiecość,ale nie zawstydzać i nie krępować.
A tak w ogóle,drogie forumowiczki,zawsze noście ładną bieliznę bo nigdy nie wiadomo,kiedy będziecie się bzykać albo potrzebować lekarza 😉.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Sinokoperkowy róż.
Bladopapuciasta zieleń.
A już zdecydowanie najmniej atrakcyjny kolor bielizny to krwistostekowa czerwień.

A tak na poważnie.Kolor nie ma znaczenia.Marka bielizny nie ma znaczenia.
Ważne, żeby rozmiarowo była dobrze dobrana, żeby była jak druga skóra.Biust wylewający się bokami spod źle dobranego stanika nie wygląda dobrze bez względu na to czy bielizna jest czarna czy czerwona.
Wybieramy bieliznę sugerując się gustem i preferencjami naszych partnerów seksualnych często zapominając, że przede wszystkim to my mamy czuć się w tych przysłowiowych koronkach komfortowo,atrakcyjnie,seksownie i naturalnie.
Bielizna erotyczna ma wyzwalać wyobraźnię, podkreślać naszą kobiecość,ale nie zawstydzać i nie krępować.
A tak w ogóle,drogie forumowiczki,zawsze noście ładną bieliznę bo nigdy nie wiadomo,kiedy będziecie się bzykać albo potrzebować lekarza 😉.
Ostatnie zdanie postu:ROFLMAO:
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nazwa "bielizna" wskazuje na to, że taki element odzieży jest biały.
Choć osobiście lubię, gdy kobieta ma na sobie majteczki czarne, czerwone lub różowe.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam białą bieliznę i w ogóle biały kolor choć nie wiedzieć czemu większość ludzi uważa bieliznę w tym kolorze za mało atrakcyjną czy wręcz aseksualną.
Aż dziwne, od kiedy biały kolor wśród samochodów stał się luksusowy...
Biały kolor to nieskazitelność i szczerze mówiąc jest bardzo uniwersalny, np. można mieć każdy kolor szlafroka i biały zawsze będzie pasował. ^^
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Biały białym ale to w ubraniach... Jakoś nie mam na białym kolorze świra. Jak już mam wybierać biała bielizna czy czarna to wybiore czarną obojętnie jakiego materiału.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry