• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

20 lat i nic

Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Witam... Czy to nie obciach, ze w wieku 20 lat jestem prawiczkiem ? Po prostu nie miałem jeszcze okazji uprawiać seksu... Bierze się to z tego, że nie szukam "panny na raz" choć nie ukrywam, że chciałbym mieć już to za sobą... Ileż można zadowalać się ręką... Co mam zrobić ??
Chłopie, ja w wieku prawie 29 lat jestem prawiczkiem, a Ty się zastanawiasz czy w wieku 20 to obciach :///
 
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Jakos siedzi mi na bani przez kolegow bo oni juz dawno maja swoj pierwszy raz za soba i sie siemja ze mnie, ale z laskami spotkanymi przez przypadek klubie, a ja nie chce defakto z pierwsza lepsza laska tego robic. Ostnio troche psycha mnie meczy ale wole zaczekac niz zrobic to z laska ktora mnie nie kocha
Sorki , ale czegoś głupszego dawno nie słyszałem :) powiedz kolego na jaką radę liczysz ? Czy raczej na propozycje ? Od jakiejś Pani , haha
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Witam... Czy to nie obciach, ze w wieku 20 lat jestem prawiczkiem ? Po prostu nie miałem jeszcze okazji uprawiać seksu... Bierze się to z tego, że nie szukam "panny na raz" choć nie ukrywam, że chciałbym mieć już to za sobą... Ileż można zadowalać się ręką... Co mam zrobić ??
Znaleźć stałą partnerkę? Chyba, że to tutaj jest problem - zarówno jej brak, jak i pozostawanie prawiczkiem - wynika z problemu znalezienia partnerki i nawiązania relacji. Wtedy w pierwszej kolejności spróbować przepracować jakieś własne wewnętrzne problemy emocjonalne, a potem pogodzić się z tym jak wygląda obecnie "rynek matrymonialny" i próbować sił z czystą głową na nim działać.
Czy obciach? Nie. Obciachem może być to jak się zachowujesz w towarzystwie kobiet z brzemiem w głowie ze jesteś prawiczkiem - jeżeli jakoś to na ciebie, twoje zachowanie oddziałowuje.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Witam... Czy to nie obciach, ze w wieku 20 lat jestem prawiczkiem ? Po prostu nie miałem jeszcze okazji uprawiać seksu... Bierze się to z tego, że nie szukam "panny na raz" choć nie ukrywam, że chciałbym mieć już to za sobą... Ileż można zadowalać się ręką... Co mam zrobić ??
Daj spokój, zadowalanie się ręką jest naprawdę fajnym substytutem. Jak poznasz seks, to sam stwierdzisz, że jest super, ale wcale nie jakoś bardziej niż ręką.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Daj na luz.
Ja mam 23 i jestem prawiczkiem.
Bierz spawy we własne ręce.
Dokładnie! Powiem tak, miałem sporo seksu w życiu i kilka partnerek, ale najlepsze orgazmy miałem podczas sesji solo. OK. nie każda masturbacja jest super. Czasami jest blado i ledwo czuć przyjemność. Ale czasami jest tak, że się totalnie odlatuje.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry