• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

20 lat i nic

Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ale herbatkę chętnie bym zaparzył :D
Parz😄

Zrozumiałam Twoją wypowiedzieć, że seks bez squirtu, a jednak spora część kobiet jest do niego niezdolna, to nie jest dobry seks.
To trochę osobny temat. Podałam to jako przykład, czy wogóle mają taką wiedzę, już pomijając wykonanie. Osobiście uważam, że można mieć satysfakcjonujący seks bez squirtu, ale nie ma rzeczy, których nie można poprawić/ulepszyć poprostu. Czas i doświadczenie też robi swoje, więc te mądrale co go naciskają, żeby to „odbębnił”, niech się skupią na jakości swojego współżycia. To był mój cel wypowiedzi.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Zrozumiałam Twoją wypowiedzieć, że seks bez squirtu, a jednak spora część kobiet jest do niego niezdolna, to nie jest dobry seks.
Ale to prawda, że jest to duży problem. To tak jakby doprowadzać faceta do pełnego wzwodu, ale nigdy nie pozwolić dojść - co poza nawiasem chętnie bym zrobiła, gdyby było wykonalne😂😜 tak dla dobra narodu😛😄
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Ale to prawda, że jest to duży problem. To tak jakby doprowadzać faceta do pełnego wzwodu, ale nigdy nie pozwolić dojść - co poza nawiasem chętnie bym zrobiła, gdyby było wykonalne😂😜 tak dla dobra narodu😛😄
Tu właśnie jest cały haczyk moja Droga i sekret jeśli chodzi o to męskie dochodzenie. Nie ważne ile razy padnie, ważne ile razy się podniesie. :rolleyes:
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Czyli lubicie jak się podnosi i opada BEZ efektu końcowego? 😃 to chyba muszę spróbować następnym razem i zobaczyć efekt🤩
Nie, nie, nie. Zacznę od tego, że nie wiem jacy są "inni" Ty masz doświadczenie pewnie z większym gronem chłopów. Ja mówię ze swojej perspektywy. Podnosi się-> efekt końcowy -> chwila przerwy na przyjemności oralne partnerki -> przypływ energii -> zabawa trwa dalej -> i tak w kółko ze zmianą zabaw podczas przerwy na powrót do świetności. xD Nie wiem jacy są inni, słyszałem, że jedni mają dość po drugim razie inni mają słabe języki itd. itp. nie mnie to interesuje. Ja się lubię bawić i wiem, że pierwsze "efekty końcowe" dość szybko przychodzą, a potem można się bawić długo(nie wiem ile długo jest u Ciebie bo pewnie u każdego inaczej 🙈 ). Ot co cała filozofia.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Podnosi się-> efekt końcowy -> chwila przerwy na przyjemności oralne partnerki -> przypływ energii -> zabawa trwa dalej -> i tak w kółko ze zmianą zabaw podczas przerwy na powrót do świetności.
No to ja tak myślałam, ale chyba czas na mały eksperyment. Kto wie, może jednak lubicie „znęcanie się” nad Wami🤓 oczywiście wszystko dla dobra sprawy!
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Kto wie, może jednak lubicie „znęcanie się” nad Wami🤓 oczywiście wszystko dla dobra sprawy!
Zacznę od tego zdania, oczywiście jak najbardziej warto się uczyć i robić eksperymenty. Tylko...
No to ja tak myślałam, ale chyba czas na mały eksperyment.
... do takich badań trzeba mieć odpowiedni materiał badawczo-eksperymentalny. Także nie wiem ile będziesz musiała ich robić/szukać aż trafisz na dobrego "królika". XD
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Zacznę od tego zdania, oczywiście jak najbardziej warto się uczyć i robić eksperymenty. Tylko...

... do takich badań trzeba mieć odpowiedni materiał badawczo-eksperymentalny. Także nie wiem ile będziesz musiała ich robić/szukać aż trafisz na dobrego "królika". XD
Jeden w zupełności wystarczy😃 zawsze mogę Was zapytać czy myślicie tak samo… prawda? 🤗
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Niezłe synchro.
Zebys sie nie zdziwił......:LOL:
Ja się niczemu dziwić nie będę
Jeden w zupełności wystarczy😃 zawsze mogę Was zapytać czy myślicie tak samo… prawda? 🤗
Tutaj moje dzielenie informacjami nieszczęśliwie się kończy. Innych możesz pytać, ale czy będą wiedzieli o co chodzi, może tak, a może nie. :p A przecież to Ty chcesz czerpać największą zabawę więc to zależy od Ciebie jak bardzo chcesz się zagłębić. :D
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Niezłe synchro.

Ja się niczemu dziwić nie będę

Tutaj moje dzielenie informacjami nieszczęśliwie się kończy. Innych możesz pytać, ale czy będą wiedzieli o co chodzi, może tak, a może nie. :p A przecież to Ty chcesz czerpać największą zabawę więc to zależy od Ciebie jak bardzo chcesz się zagłębić. :D
Mam już pomysł😋 także piszemy się po weekendzie😜
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry