• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Związek z ciemnoskórą patrnerką

Mężczyzna

Scatman43

Cichy Podglądacz
Witam. Zastanawia mnie czy na przełomie lat podejście w tej kwestii uległo w Polsce zmianie. Pytam, ponieważ od prawie 20 lat mieszkam za granicą, w kraju rodzinnym nie bywam i nie śledzę na bierząco co się w nim dzieje. Nie sugeruję rasizmu, uprzedzeń itp.ale pamiętam że przed laty dawało się wyczuwać niechęć… Kiedyś sam nie wyobrażałem sobie takiego układu i pomimo że w domu rodzinnym nie wpajano mi „zalet i wartości w byciu białym”, zwyczajnie nie brałem (absolutnie) pod uwagę opcji bycia z kimś o innym kolorze skóry. Od prawie roku jestem w związku z afrykanką która pochodzi z jednego z trzech najuboższych regionów świata. Udało jej się podjąć edukacje w swoim kraju, ukończyła kierunek medyczny i zrealizowała swój cel, czyli poprawę standardu życia poprzez wyjazd za granicę (nie, nie w kontenerze.. przyjechała tu na legalu😁)i w sumie tu się poznaliśmy. Jestem jej pierwszym białym partnerem i widzę że pomimo upływu czasu jest nadal pod ogromnym wrażeniem że jest z polakiem. Ciekawe spostrzeżenie to fakt że nie ma opcji by kiedykolwiek podniosła głos czy krzyknęła, do czego pewnie mogłaby prowadzić ogromna różnica kulturowa. Tak żartobliwie tylko dodam że nie słyszała nigdy o Polsce.. gdy to powiedziała to 10min siedziałem w osłupieniu jak kołek… przecież Nas wszyszcy znają!😁. Generalnie kobiety tam mają wpojone podporządkowanie się mężczyznom i nie przeciwstawiają się woli partnera/męża. Mega dba o porządek, pracuje a polska kuchnia którą często jej serwuję (uwielbiam gotować) podbiła jej serce oraz podniebienia jej koleżanek które pochodzą z tego samego regionu afryki i również wyjechały za granicę, czasami się spotykamy w jej gronie i do standardów już przeszło że gotuję ja, mało tego,za każdym razem słyszę że mam znaleźć którejś z nich POLAKA! Nie mówią że białego, niemca, francuza czy anglika a polaka😅. Zastanawia mnie czy ktoś z tu obecnych na forum jest lub był w podobnym związku mieszanym a jeśli tak, to jakie ma doświadczenia. Oraz czy w Polsce zapatrywanie się na tego typu związki są nadal tematem tabu. Pytam, ponieważ nie wiem czy w przyszłości nie będziemy rozważać jedej z dwóch opcji- wyjazdu na stałe do jej kraju (tak,wiem co piszę) lub wyjazdu do Polski. Jeśli ktoś chce pogadać to chętnie zapraszam, mam dzień wolny więc luzik.
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Oj tak, kobiety z tamtych rejonów wykazują ogromne zaangażowanie w relacji - miałem okazję trochę poznać (niestety tylko przez internet) trochę kobiet, ich kultury, postrzegania świata. I ta troskliwość, wychodzenie z inicjatywami były naprawdę miłym zaskoczeniem :) No i spora część jest właśnie mocno ambitna - ale wynika to głównie z powodów kulturowych - niewykształcona kobieta nie ma nawet pół słowa do gadania potem w relacji ;) Często są wtedy skazane na męża tyrana, który je naprawdę źle traktuje.
A co do pytania o to jak to u nas jest - cóż wszystko zależy od tego w jakim środowisku się znajdziesz. Na pewno w dużym mieście będzie zdecydowanie łatwiej wtopić się w otoczenie, ale i tak nie unikniecie spojrzeń ciekawości. Jeżeli chodzi o jakieś chamskie/agresywne zachowania na ulicy to raczej jest to margines (zupełnie jak ludzie podchodzący w taki sposób do ludzi innego koloru skóry).
Bardziej niż obaw rasizmu przemyślałbym, czy Polska to najlepszy punkt na mapie do przeprowadzki mając na uwadze sytuacje ekonomiczną i geopolityczną ;]
Dużo szczęścia i przemyślanych decyzji! :D
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
W Polsce dalej panuje rasizm i ksenofobia. Generalizuję, bo dużo jest ludzi, którym to nie będzie przeszkadzać, ale większość będzie źle gadać za plecami, i nawet jeśli Wam nikt nic nie powie, albo nawet przy Was się będą pilnować, to jakby wasze ciemniejsze dziecko trafiło do polskiego przedszkola, to będzie regularnie wyzywane od jakiś Murzynkow Bambo i wyganianie do Afryki, przy byle sprzeczce. Tak, że wychowywać tutaj dziecka z nie polecam. Chyba, że duże miasto i jakieś przedszkola międzynarodowe. Wiem, że u nas są takie podstawówki gdzie uczą się dzecieci np. Konsuli, czy żołnierzy z zagranicy, ale nie wiem, czy dostanie się tam dziecko Polaka.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Temat ma dwie strony.
Z jednej jest coraz większe parcie na "nie szukajmy dziury w całym, czarna/y w Polsce to normalka", z drugiej właśnie te parcie część ludzi wkurwia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Odwrócony związek Fantazje erotyczne 1
Suczka Julia Związek a perwersje Związki 11
L Przyjaźń, związek - Siedlce i okolice Ogłoszenia 0
P Nasz związek po roku swingowania. Związki 13
sajjanin86 Nowy związek Związki 48

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry