• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona a nowa znajoma, ... Co robić???

Mężczyzna

TommrR

Cichy Podglądacz
Hej Wam. Chciałbym poznać Waszą opinię w pewniej sprawie...
Sytuacja wygląda także że jestem żonaty... Zdrowy jak każdy facet z dużą ochota na seks... 🙂 W związku nie mam go do końca tyle ile chce...
Tak się złożyło, że zupełnym przypadkiem, poznałem znajomą.... Kobieta atrakcyjna, 30 lat, jest sama...
Gadka ...gadka... Byłem akurat w pracy... Bardzo miło się z nią rozmawialo... No i tyle... Jakiś czas nic się nie działo, ale po tygodniu napisała do mnie na portalu... Znalazła mnie ... I od tamtej pory piszemy ze sobą czasem...
No i do sedna idąc...
Ona zna mój status związku, ale otwarcie mówi, że jej się podobam i bardzo by chciała abym raz na jakiś czas, się z nią spotkał, bo brakuje jej namiętności... Pocałunków, seksu- wprost mi to powiedziała. Nie chcę związku tylko od czasu do czasu przyjemności.

Piszac pyta, jaki ubiór lubię, typu pończochy, bielizna itp... Wiadomości zaczyna od Kotku,Misiu, Skarbie... Ewidentnie chce czegoś ode mnie ???

Co Wy byście zrobili na moim miejscu??? Jak mówiłem, mam żonę, rodzinę...
Ale i wlazła mi do głowy ona... Ma naprawdę świetne ciało i mówi wprost o swoich potrzebach...
Doradzicie? Wchodzić w to? Z jednej strony bym chciał... Każdy ma taką fantazje raczej... Ale jest i druga strona u jestem w dylemacie.... Co robić????
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Skoro pytasz "jakie widzicie opcje" i nie radzisz sobie sam, to ja widzę opcję "skończy się to wielką katastrofą, żona Cię przyłapie, rozwiedzie się i puści z torbami a nowa panna straci zainteresowanie".
Teraz Ty sobie odpowiedz czy warto.
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
Ja nie jestem za zdradami. Może porozmawiaj z partnerką, bo skoro piszesz że seks jest, ale nie tyle ile byś chciał. To może da się to ogarnąć? Musisz jasno komunikować swoje potrzeby.
Pytanie czy koleżanka pociąga cię jedynie fizycznie?
 
Mężczyzna

TommrR

Cichy Podglądacz
Owszem pociąga mnie fizycznie. Jest bardzo atrakcyjna. Ma piękne kształtne piersi.. seksowna figurę i równie seksownie się ubiera... Przy czym jest inna od mojej żony...
Ja nie jestem za zdradami. Może porozmawiaj z partnerką, bo skoro piszesz że seks jest, ale nie tyle ile byś chciał. To może da się to ogarnąć? Musisz jasno komunikować swoje potrzeby.
Pytanie czy koleżanka pociąga cię jedynie fizycznie?

Nazwałbym to bardziej wyzwolona,
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Żona Seks 13
O Telegram, tribute żona 30 l Ogłoszenia 1
O Żona, teściowa Fetysze i perwersje 6
F Żona znajomego Ogłoszenia 2
F Żona kolegi Ogłoszenia 5

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry