• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zniewolenie

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Kajdanki, linki, jedwabne apaszki przywiązujące dłonie do framugi łóżka – w wielu kobiecych fantazjach pojawia się element zniewolenia. Co ciekawe, o takim seksie bardzo często marzą kobiety, które na co dzień są dominujące, pewne siebie i niezależne. Być może w ramach dążenia do równowagi ich fantazje próbują wyrównać te dysproporcje. Seks z elementem zniewolenia dostarczać może mnóstwa niecodziennych wrażeń i bodźców. Jeśli więc Twój partner również jest otwarty na nowe doświadczenia, nic nie stoi na przeszkodzie, by tę fantazję spełnić. Na pewno spodoba się zarówno Tobie, jak i partnerowi, który będzie zakładał Ci kajdanki czy związywał ręce.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Co do wiązania - jest jakaś specjalna sztuka rodem z Japonii, nie pamiętam nazwy. Niektórych bardzo jara.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Postaram się, w realnym czasie skontaktować z Janem Szpilką zapytam, czy mogę udostępnić pracę magisterską!
Na dzisiaj fragment w zakresie wiązania.



Klimatyczne Trobriandy.
Antropologia praktyk BDSM
Praca magisterska
na kierunku kulturoznawstwo – wiedza o kulturze
Praca wykonana pod kierunkiem
dr. Romana Chymkowskiego
Instytut Kultury Polskiej

Zaczęło się od wizyty z aparatem w studiu wyspecjalizowanym w japońskiej sztuce
wiązania ludzi zwanej shibari. Fotografowana przeze mnie dziewczyna sporo zapłaciła
swojemu mistrzowi, żeby on profesjonalnie ją związał, powiesił na haku i brutalnie
pobił. Wyglądało to groźnie. Ona wyła z bólu, torturowana godzinami w wymyślny
sposób, bita potwarzy i całym ciele. W pewnym momencie chciałem zareagować, ale
okazało się, że ból sprawia jej autentyczną przyjemność. Nie rozumiałem tego i
właściwie do dziś nie rozumiem, jednak temat dla mnie jako fotografa okazał się na tyle
interesujący, że wracałem tam wiele razy.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Co do wiązania - jest jakaś specjalna sztuka rodem z Japonii, nie pamiętam nazwy. Niektórych bardzo jara.
Shibari. Ma ten minus, że potrzeba na to czasu.

Ja lubię zwykłe tanie skórzane uprzęże z allegro, ale z zaskoczenia i raz na dłuższy czas. Partnerka nie wie kiedy może się spodziewać, że będzie ciut skrępowana :)
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Każda forma zabawy jest dobra pod warunkiem, że wszystkim zainteresowanym odpowiada.

Jeżeli dr Jan Szpilka wyrazi zgodę przybliżę zainteresowanym BDSM w normalnej zrozumiałej dla większości formie.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Tadeusz Piotrzkowski jest ponoć dobry w te klocki. Jest jednym z bohaterów ciekawej książki 'Moje życie jest moje'.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry