• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Znajomi na sex portalach...

trybel1

Biegły Uwodziciel
Pracowałem z taką mega grzeczną panną , która się ślicznie czerwieniła , kiedy słyszała jak mówię np "kurwa"
Znalazłem ją na zbiorniku.
Mnóstwo filmików na których była ostro jebana na wszystkie możliwe sposoby
I ten kontrast grzecznej dziewczynki :)
Do dzisiaj mi staje , kiedy tylko pomyślę o Elwirce , cudowna dziewczyna ❤
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
A co jest złego w spotkaniu znajomych? Przecież fajniej i bezpieczniej jest bawić się z kimś, kogo się zna a może i lubi. Niż z kimś totalnie obcym.
To jeszcze zależy kogo się tam szuka, bo jest bardzo duży przekrój.
Nie wyobrażam sobie pójść do łóżka z kobietą której nie znam i chociażby nie lubię.
Trafiłem świetnie, dużo wcześniej rozmawialiśmy, bardzo się polubiliśmy, a i tak stres mnie zjadł na początku 🙄
 
Mężczyzna

man_33

Cichy Podglądacz
przez pewien czas spotykałem sie z męzatką , która mowiłami ze ma bardzo zazdrosnego męza itp
po jakimś czasie znalazłem jej profil na zbiorniku...miała profil razem z mezem i spotykali sie z facetami i z parami
uzyłem fortelu napisalem ..konto prowadził jej maż i sie umówiliśmy
Mina pani bezcenna kiedy spotkalismy sie we trójke w hotelu...:) kiedy maz wyszedl do łazienki prosiła mnie abym sie nie wygadał ze wczesniej sie spotykalismy :)
powiedziałem ok ale pod warunkiem ze obciagnie mi z połykiem przy swoim meżu:)
wydymałem ja razem z jej męzem na dwa baty:)
 
Mężczyzna

Santossade

Cichy Podglądacz
Znajoma ze szkoły , obecnie mieszka 5 domów odemnie z mężem. Spotkałem przypadkowo w sumie gdy była już moja Sasiadka i wydymalem ja na 4 czy 5 spotkaniu jeden raz dała hehe
 
Mężczyzna

OskarGrot

Cichy Podglądacz
Może w tym jest urok tych portali, że dzięki anonimowości można rozmawiać o rzeczach o których nie rozmawialibyśmy gdzie indziej? Oczywiście wiem, że internet do końca nigdy nie jest anonimowy, ale kto będzie się silił na szukanie ludzi z jakichś takich majtkowych klubów zainteresowań :).
 
Mężczyzna

man_33

Cichy Podglądacz
w Zbiorniku jest opcja ze mozna zobaczyc kto jest w okolicy
Przegladam ja czesto
wyłapałem ze, jest tam mój znajomy z pracy
ma założony profil z zoną
na razie nie zagadałem
ale myśle nad tym
rozpoznałem po zdjeciu z ich domu
zdjecia jego żony robia wrażenie a na pozór mogloby sie wydawać z taka szara myszka:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry