• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zioła na te sprawy

Seba4444

Cichy Podglądacz
Hej! Ostatnio interesowałem się ziołami wspomagającymi sex. Oprócz takich oczywistych jak żeńszeń, damiana czy buzdyganek... Świetnie moim zdaniem działa tzw. horny goat weed. Jestem ciągle napalony z wieczną erekcją... A Wy jak tam? Macie jakieś swoje sposoby na lepszy sex? ;)
 

gripsiak

Nowicjusz
Różnie. Dobrze jest przetestować na sobie, ale nie zaczynać od razu od mocnych dawek, zaczynać od mniejszych, potem ewentualnie przechodzić do większych porcji. Ponoć na niektórych dobrze działaja środki z L argininą, ale tak naprawdę jedynymi naukowo potwierdzonymi środkami, które działają na erekcję są sildenafil oraz tadafil. Tadafil to środek na receptę tak wieć na razie bym sobie odpuścił. Sildenafil jest dostępny w środkach takich jak maxigra, maxon czy inventum. Polecam ten ostatni, ma najlepszy stosunek ceny do zawartości sildenafilu a nie warto jest przepłacać za to samo. Tabletki są do żucia. W każdej z nich jest 25 mg sildenafilu. Polecam zacząć od jednej tabletki albo i połówki. Zobaczysz czy CI pomoże. Sam biore okazyjnie raz na tydzień czy na dwa jak wiem, ze małem trudny dzien i mogę mieć problemy z postawieniem swojego małego do pionu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry